Semrush Black Friday İndirimi Belli Oldu, Yüzde 40 İndirim Uygulanacak!

Semrush Black Friday
Semrush Black Friday

Semrush Black Friday indirimini resmen duyurdu. Semrush Black Friday ne zaman yapılacak? İndirim hangi hesap türleri için geçerli olacak? Aylık mı yılllık mı olacak? Tüm bu soruların cevabı yazımızda!

Semrush Black Friday Ne Zaman Başlıyor?

Semrush, herhangi bir alanı (SEO, terk edilmiş alışveriş sepeti, sosyal medya vb.) keşfetmek için bir araçtır. Bu ücretsiz SEO şirketi, herhangi bir şirketin rakip bilgilerini bulmasına yardımcı olacak çeşitli araçlar sağlar.

Semrush, yenilikçi teknolojiyi, bazı endüstrilerde bulunmayan kamu kaynaklarından elde edilen ham verilere içeriden erişim ile birleştirerek, hizmetinin rekabetçi zekayı bozduğunu buldu. Müşterilerin hizmet hatlarında nerede beklediklerini tahmin etmekten, belirsiz konulardan oluşan İnternet vızıltısına kadar çeşitli hedeflere hitap eder.

Semrush’ın amacı, pazarlama kampanyası sorunlarını çözmek için işi kolaylaştırmak ve birinci kademe yöneticilerin 24 saat beklemeden neler olduğunu bilmelerini sağlamaktır.

Semrush Black Friday ne zaman diye merak edenler için 12 Kasım 2022 ile 4 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

Hangi Hesap Türleri İçin Geçerlidir?

Tüm hesap türlerinde Black Friday uygulanacaktır. Guru + ve diğer tüm hesaplarda %40 büyük indirim uygulanacak. Bu fırsatı Semrush SEO şirketi sadece muhteşem cuma gününe özel yapmaktadır. Yani yılda bir gün sadece yapar.

İndirimin Geçerli Olduğu Süre Paketleri Hangileridir?

Semrush bu eşsiz indirimi sadece 3 aylık ve 6 aylık paketlerinde uygulayacak. Yıllık alımlar için geçerli değildir.

Semrush Muhteşem Cuma
Black Friday

Bu içeriğe oy verin!