Diğer

Sevilla – Fenerbahçe maçı “Exxen” izle (2023)

Sevilla – Fenerbahçe maçı Exxen dijital platformunda izleyebilirsiniz. Exxen için detaylı bilgiyi sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Exxen dijital platformunun premium üyelik fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Exxen nedir?

Exxen, Türkiye’de yayın yapan bir dijital yayın platformudur. Platform, Türkiye’de yerli içeriklere öncelik vererek, dizi, film, belgesel, reality show ve canlı yayınlar gibi farklı kategorilerde içerikler sunar. Exxen, 2021 yılında ünlü iş insanı Acun Ilıcalı tarafından kurulmuştur ve birçok ünlü isimle çalışarak özgün içerikler üretmektedir. Platform, abonelik sistemiyle çalışmaktadır ve kullanıcılar abonelik ücreti karşılığında Exxen’deki içeriklere erişebilmektedir.

Exxen abonelik fiyatları tarife listesi

Exxen’in fiyatları, kullanıcılara sunulan farklı abonelik seçeneklerine göre değişmektedir. Exxen, ücretsiz bir deneme süresi sunarak platformdaki içeriklere göz atma imkanı sağlamaktadır.

Deneme süresi sona erdikten sonra, kullanıcılar aylık 19,99 TL‘lik “Standart” abonelik ya da aylık 34,99 TL‘lik “Premium” abonelik seçeneklerinden birini tercih edebilirler. Standart abonelik, platformdaki içerikleri sadece tek cihazda izleme imkanı sağlarken, Premium abonelik birden fazla cihazda içerikleri izleyebilme imkanı sunmaktadır. Fiyatlar, Exxen tarafından değiştirilebilir, bu nedenle güncel fiyatlar için Exxen web sitesi veya mobil uygulamasını kontrol etmenizi öneririm.

Sevilla – Fenerbahçe maçı “Exxen” izle

Exxen aboneliğinizi aktif ettikten sonra Sevilla – Fenerbahçe maçı karşılaşmasını izleyebilirsiniz. Bunun için ilgili aboneliği aktif etmeniz gerekir. Önce abone olunuz, sonra platformu açıp izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu