Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Steam çok fazla oturum açma hatası oluştu: Nasıl Düzeltilir?

Steam çok fazla oturum açma hatası Nasıl Düzeltilir? Hesabınızla Steam uygulamasına giriş yapmaya çalışırken Steam’de çok fazla giriş hatası alıyorsanız, bu makale sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Hesap bilgileriniz doğru olsa bile Steam uygulaması hesabınızı doğrulayamadığı için hata oluşabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Oyun için En iyi Telefon


Steam çok fazla oturum açma hatası oluştu:

Başlamadan önce, bu mesajı zaten aldıysanız, en az 30 dakika beklemeniz gerekecek. Bu nedenle, ağ sorunları nedeniyle sorun çözülse bile yine de beklemeniz gerekir.

  1. Farklı bir ağ veya Mobil Bağlantı Noktası deneyin
  2. Yönlendiriciyi ve Ağı Sıfırla
  3. VPN kullanın

Bu sorunu çözmek için bir yönetici hesabı kullandığınızdan emin olun.

1] Farklı bir ağ veya Mobil Bağlantı Noktası deneyin

Steam çok fazla oturum açma
Steam çok fazla oturum açma

Bazen sorun ağ bağlantısındadır ve bunu düzeltmenin en iyi yolu farklı bir ağ, hatta daha iyisi bir mobil erişim noktası kullanmaktır. Dizüstü bilgisayarınızı bir mobil ağa bağladığınızda, diğer ağ üzerinden yeni bir bağlantı kurar ve çalışması gerekir. Ancak bu işe yaramazsa, sorun Steam’de olabilir ve onlarla iletişime geçmeniz gerekir.

2] VPN kullanın

Steam çok fazla hesap açma
Steam çok fazla hesap açma

IP’niz engellendiyse veya ağınız Steam hizmetini engelliyorsa, öğrenmek için herhangi bir VPN’i kullanabilirsiniz. 30 dakikalık bekleme süresine ulaştığınızda, sınırlı boş zaman erişimi sunan bir oyun VPN’i deneyin. Yalnızca tarayıcı için değil, tüm işletim sistemi için çalıştığından emin olun. Giriş yapabiliyorsanız, suçlu ISS’niz, yönlendiriciniz veya ağınızdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: 4K oyun bilgisayarı toplama


3] Yönlendiriciyi ve Ağı Sıfırla

Mobil erişim noktanız ve VPN ile başarılı olduysanız, yönlendiricinizi veya ağ bağdaştırıcınızı kontrol etmenin zamanı geldi. Önce yönlendiriciyi yeniden başlatın, ardından ağ bağdaştırıcısını sıfırlayın. En iyi yol, yerleşik ağ sorun gidericisini kullanmaktır. Windows Ayarları’nı (Win + I) açın ve Sistem > Sorun Giderme > Ek Sorun Giderme’ye gidin. Burada aşağıdaki sorun gidericileri çalıştırabilirsiniz:

  • İnternet Bağlantıları
  • Gelen Bağlantılar
  • Ağ adaptörü

Ağ bağdaştırıcısını kontrol edip sıfırlayacaklar, güvenlik duvarında sorun olup olmadığını kontrol edecekler ve güvenlik duvarının Steam’den gelen bağlantıları engelleyip engellemediğini kontrol edecekler.

Steam sizi ne kadar süreliğine kilitleyecek?

Birden fazla oturum açma hatası meydana gelirse, kullanıcı en az 20 ila 30 dakika süreyle kilitlenecektir. Ancak, senaryodan senaryoya değişir ve kullanıcıların saatlerce veya daha kısa sürede kilitlendiği bilinmektedir. Daha uzun süre kilitli kaldıysanız, müşteri desteğiyle iletişime geçmeniz en iyisidir, kilidi daha hızlı kısaltabilmeleri veya kaldırabilmeleri gerekir.

Steam girişimi nasıl düzeltirim?

Hesap kimlik bilgilerini sıfırlamak yardımcı olmazsa, bunu düzeltmenin tek yolu desteğe başvurmak ve kendinizi doğrulamaktır. Destek ekibi tarafından doğrulandıktan sonra, sıfırladıktan sonra bile hesabınıza giriş yapamama sorununu çözmelidir. Ancak, bu bir ağ sorunuysa, çözülmesini beklemeniz gerekeceğini unutmayın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Steam çok fazla oturum açma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Donanım Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bilgisayar Açılıyor Ama Görüntü Yok


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER