Oyun

Steam Ücretsiz Oyun Kampanyasına 629 TL’lik 2 Oyun Ekledi

Steam ücretsiz oyun kampanyasına 629 TL’lik 2 oyun ekledi Dünyanın en popüler dijital oyun platformu Steam, ücretsiz oyun kampanyalarına hızla devam ediyor. Belli bir süre geçerli 629 TL değerinde ücretsiz 2 oyunu kaçırmanızı istemeyiz. O halde gelin bu oyunların hangileri olduğuna bakalım.

Steam Ücretsiz Oyun Kampanyası

Steam ücretsiz oyun kampanyasına hızla devam ediyor. Oyun tutkunlarını sevindiren kapmanyalar oluşturan Steam, bu hafta ise 629 TL değerinde ücretsiz oynayabileceğiniz 2 adet oyunu 30 Mayıs tarihine kadar kullanıcılarının beğenisine sunuyor. İlk olarak 280 TL değerindeki Cities: Skylines oyununu inceleyelimCities: Skylines

Cities: Skylines bir şehir kurma simülasyon oyunudur. Oyunda kendi şehrinizi inşa edebilir, şehirleri yönetebilirsiniz. Ayrıca oyunun kapsamlı özelleştirme seçenekleriyle şehir kurma oyunu severlere gerçekçi bir deneyim sunar.

steam ucretsiz oyun kampanyasina 629 tllik 2 oyun ekledi 1

Steam platformunda 280 TL değerindeki oyunu 30 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.


Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 üçüncü şahıs nişancı aksiyon rol yapma oyunudur. ABD başkenti Washington D.C’de geçen oyunda oyuncu bir ajan olarak görev alır ve virüs salgını sonucu insanlığın neslinin tükenmemesi üzerine ve çöken bir şehri yeniden toparlamak için mücadele eder. Ayrıca oyunda çeşitli modların bulunduğunu da söylememiz gerek.

steam ucretsiz oyun kampanyasina 629 tllik 2 oyun ekledi

Steam platformunda 349 TL değerindeki bu efsanevi oyunu 30 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu