Tinder Vibes Nedir ve Nasıl Çalışır Kullanımı Tüm Ayrıntıları Duyuruldu

Tinder Vibes Nedir
Tinder Vibes Nedir

Tinder Vibes Nedir? Tinder’ın etkileşimli “Vibes” canlı etkinliği bu ay yapılacak: Tinder Vibes Nasıl Çalışır? Yeni özellik, kullanıcıların daha ilginç sohbetler başlatmasına yardımcı olabilir. Aynı zamanda geçen yıl milyonlarca kullanıcısı olan Swipe Night gibi yüksek düzeyde bir katılım olması bekleniyor. Popüler flört servisi Tinder, kullanıcıların ortak ilgi alanlarına sahip kişilerle eşleşmesine yardımcı olmak. İçin yeni bir canlı etkinlik özelliğinin lansmanını duyurdu.

Tinder Vibes Nedir
Tinder Vibes Nedir

“Vibes” adı verilen yeni özellik, kullanıcıların cevaplayabilecekleri ve sohbetlerinde görünebilecekleri bir dizi soruyu içerecek. Dünyaca ünlü flört uygulaması Tinder Vibes, sunduğu özellikler sayesinde kullanıcı deneyimini artırmayı hedefliyor. İşte Tinder Vibes Kullanımı hakkında tüm detayları sizlere aktarıyoruz…

Tinder Vibes Nedir?

Bu özellik, ile nasıl sohbet edileceğini bilmeyenlere yardımcı olacak. Yeni olduğu için bazı insanlar ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmiyor. Emin olmak için, bu uygulamanın kullanıcıları çok faydalı olacaktır. Profiller arasında gezinmek yerine “Vibes” ekranında tökezlemiş olabilirsiniz. Tinder Vibes Nedir?

Bu özellik yeni bir eşleşme şeklidir, yalnızca başkalarının fotoğraflarını beğenmenize izin vermez. Ancak İnternet’teki insanlar Tinder’ın rezonansının ne olduğunu bilmek istiyor? Bu yeni özelliğin kullanımında size rehberlik etmeye başlayalım.

Tinder Vibes Nasıl Kullanılır?

Tinder Vibes Nasıl Kullanılır? “Her zaman 10 dakika geç mi yoksa 20 dakika erken mi olmayı tercih edersin?” Vibes’teki kişiliğin hakkında. “Podcast’leri mi yoksa çalma listelerini mi tercih edersiniz?” gibi bir dizi soruyu Bu özellik sayesinde yanıtlayacaksınız.

  • inder profiliniz, sizden ve kim olduğunuzdan daha fazla yanıt göstermek için geçici olarak güncellenecektir. Tinder’da benzer cevapları olanlara tavsiye edileceksiniz ve eğer eşleşirseniz, şimdi harika bir sohbete başlayacaksınız!
  • Tinder Vibes Nasıl Çalışır: Bu özelliği kullanmak istiyorsanız, lütfen ayarlarınızı “Join Vibes” olarak değiştirdiğinizden emin olun. Bunu yapmak için “Ayarlar”> “Rezonans”> “Rezonansı Yönet”e gidin. Bölgenizde Vibes mevcut olduğunda, uygulamada bir bildirim alacaksınız. Katılmak üzere Vibin’i başlatmak için dokunun.

Tinder Vibes Kullanımı

Görüntülü sohbet ve Tinder Platinum gibi diğer yeni özelliklerin yayınlanma zamanına benzer şekilde, Vibes, Tinder tarafından Kasım 2020’de yayınlanan yeni bir özelliktir. Tinder Vibes Kullanımı hakkında tüm detayları yukarıda sizler ile paylaştık. Tinder Vibes henüz dünya çapında mevcut olmasa da, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya’daki belirli kitlelerle test etmeye başladı bile. Tinder vibes sahne tabanlı bir oyundur.

Tinder size bir soru soracak ve siz dört cevaptan birini seçeceksiniz. Vibes ekranındaki herkese aynı soru sorulacak. Sizinle eşleşen kişi sizinle aynı cevabı seçerse, paylaşılan cevabınız o kişinin profilinde görünecektir. Bu, Tinder sözlüğünün “ambiyansını” kullandığınızı gösterecektir. Tinder’ın bu yeni özelliği, sağdaki kötü şöhretli kaydırmaya tıklamadan önce profilin potansiyel eşleşmeler hakkında başka bir şey öğrenmesini sağlar. Bununla da kalmayıp bir eşleşme oluştururken benzer cevaplarınızdan da bahsedebilirsiniz. Umarız Tinder Vibes Nedir hakkında tüm sorularınızı ekibimiz ile birlikte cevaplayabilmişizdir. Konu ile alakalı soru ve görüşlerinizi yorumlarda bizlere belirtebilirsiniz. Ardından Tinder’in Resmi web sitesi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Tinder Vibes Nedir
Tinder Vibes Nedir