Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Tosla sitesi güvenilir mi? Şikayetler ve yorumlar

Tosla sitesi güvenilir mi? Hakkında yapılan şikayetler ve yorumlar diğer tüm değerlendirmeler sitemizde! Para gönderme, alma, harcama ve diğer tüm sanal kart işlemleri için tasarlanmıştır. Peki ama sanal bankacılık yapan bu kuruluş ne kadar güvenilir? Gelgelelim incelemelerimizin sonucuna.

Tosla .com nedir?

Tosla bir sanal bankacılık ve kart hizmeti veren kuruluştur. Kayıt olduğunuzda sizlere bir dijital kart verilir. Dijital Tosla kartını internet alışverişlerinde veya mağazalarda temassız olarak kullanma imkanı veriyor. Tosla, sizlere aylık 450 TL’ye kadar hediye puan vaad ediyor. Biriken puanlarınız Tosback olarak size dönüyor.

Sanal kart nedir?

Sanal kart, gerçek bir kredi veya banka kartı gibi çalışan, ancak fiziksel olarak mevcut olmayan bir karttır. Bu kartlar genellikle bir kredi kartı veya banka kartı numarası, son kullanma tarihi ve CVV kodu gibi bilgileri içerir. Sanal kartlar, internette alışveriş yaparken güvenliği artırmak için kullanılabilir ve aynı zamanda genellikle ödeme sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sanal kartlar ayrıca, ücretsiz deneme süresi veya ücretsiz hizmetler için gerekli olan ödemeler için de kullanılabilir.

Tosla şikayetleri ve yorumlar

Tosla şirketinin Şikayetvar sitesindeki şikayet sayısı yazı yazılırken 3.300 adettir. Toplam 635 adet ise çözüme kavuşmuş şikayeti bulunmaktadır. Ayrıca cevaplama süreside 2 saat 31 dakika olarak görünmektedir. 3.300 şikayetin tamamı ise cevaplanmıştır. Yani cevaplama oranı %100 olarak görünüyor.

Tosla şikayetvar

Tosla sitesi güvenilir mi? Şirket Kayıtları

Tosla kuruluşunun şirket kayıtlarını inceledik. Mersis kodları ile devlet kayıtlarını araştırdık. Şirketin asıl adı nedir? Devlet kayıtlarındaki bilgileri ise şöyledir.

Tosla şirketinin ünvanı (tam adı): Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi (“AkÖde”) olarak geçmektedir.

MERSİS No: 0033066136400001

İletişim Bilgisi: Konaklar Mahallesi Selvili Sokak Sabancı Center Girişi (Kule 2) Apt. No:2/2 Kat:4, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Tel: 0850 477 0867

E-Posta: [email protected]

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER