Valorant 5.08 Ne Zaman Gelecek (Yama 5.08)

Valorant 5.08 yaması 18 Ekim'de yayınlanacak ve yeni ajan Harbour, tonlarca UI güncellemesi, Battle Pass ve çok daha fazlasını getirecek.
Valorant 5.08 Ne Zaman Gelecek Valorant 5.08 Ne Zaman Gelecek Valorant 5.08 yaması Valorant 5.08 yaması Valorant 5.08 yama notları Valorant 5.08 yama notları Valorant 5.08 yama notu Valorant 5.08 yama notu

Valorant 5.08 Ne Zaman Gelecek? Valorant 5.08 yaması yolda ve bir dizi UI güncellemesi, oynanış geliştirmeleri ve hepsinden daha heyecan verici olanı getiriyor. Yeni bir Ajan, Harbour. Bu sayfa, yamanın ne zaman yayınlanacağı, hangi değişikliklerin uygulanacağı. 5.08 PBE yama notları ve daha fazlasının kapsamlı bir dökümünü sunar! 5.08 Yaması 18 Ekim 2022 Salı veya Avrupa/Asya’daysanız ertesi gün yayınlanacak.

Valorant’ın önceki yamaları genellikle şurada yayınlanır. Valorant yaması 5.08, yepyeni bir Hint Ajan Harbor. Devasa UI yeniden çalışması, hata düzeltmeleri ve daha fazlasını getireceği için çok heyecan verici olacak. Ancak yeni Savaş Bileti yepyeni ödüller de sunacak ve tüm oyuncuların sıralamaları sıfırlanacak. Güncelleme 18 Ekim’de küresel olarak yayınlanacak. Riot henüz tam yama notları yayınlamasa da, tüm büyük güncellemeler Valorant yama 5.08 ile gelecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Harbor Ne Zaman Gelecek


Valorant 5.08 Ne Zaman Gelecek

Valorant 5.08 Ne Zaman Çıkacak? Yama 5.08, liman şeklinde yepyeni bir aracı getiriyor. 5.08 yamasının yayınlanmasıyla (ve Bölüm 5’te 3. Kısımın başlamasıyla) aynı zamana denk gelen Harbor, oyunun en yeni denetleyicisidir ve son eklenen Astra Mart 2021’dedir. Limanın (adından da anlaşılacağı gibi) su ile derin bir bağlantısı vardır. Gelgitleri kullanarak küreler ve duvarlar oluşturarak rotaları kapatır ve kendisini ve müttefiklerini gelen ateşten korur. Bu asi karakter hakkında her şey bilinmese de, öğrenmek için uzun süre beklememiz gerekmeyecek!

 • Avrupa: 20:00 PDT
 • Asya: 14:00 PDT
 • Brezilya: 6:00 PDT
 • Kuzey Amerika: 06:00 PDT
 • Latin Amerika: 06:00 PDT
 • Kore: 14:00 PDT

Valorant 5.08 PBE Yama Notları

Valorant 5.08 Yama Notları nelerdir? Ekip, Bölüm 5 Kısım 3’ün 18 Ekim’deki yayınına odaklanmaya başladığından. PBE Valorant yama notları 5.08 için hafiftir ve yalnızca birkaç küçük aracı düzeltmesi vardır. Bu aynı zamanda yeni Ajan Harbor’un oynanabileceği ilk PBE’dir.

 • AoE becerilerinin dost sürümlerinin daha az hasar vermek için bu becerilerin düşman sürümlerinin üzerine yazmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
 • Dimensional Drift’te Astra’nın Nova Pulse’unun dağıldığında Reyna’ya ve Yoru’ya çarpması düzeltildi.
 • Sova’s Hunter’s Wrath’ın Cypher’ın tuzak hattını yakınına ateşlendiğinde yok etmesine, ancak aslında vurmamasına neden olan bir sorun düzeltildi.
 • Skye ve Sage’in CR/0 düştüklerinde, aşağıdayken iyileştirilemeseler bile iyileştirmelerini boşaltabilmeleri düzeltildi.
 • Artık bu ajanlar tarafından iyileştirme hedeflenemez.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant 5.08 Ne Zaman Gelecek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Varun Batra Ne Zaman Gelecek


Bu içeriğe oy verin!