Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Onur Kartları 2022 Nasıl Alınır?

Valorant Onur Kartları 2022 Nasıl Alınır? Bu yılki Onur kutlamalarının bir parçası olarak Valorant, sekiz Onur kartı ekleyecek. Kart ayrıca herhangi bir silahı kuşanabilen bir nişancı ile birlikte gelir. Tüm kozmetikler Haziran 2022’ye kadar teslim alınabilecek. Onur ayı geldi ve LGBTQIA+ topluluğunu kutlamak için Riot Games, farkındalığı yaymak için bir dizi ödül sunuyor. Oyun içi öğeler, League of Legends, Legends of Runeterra. Teamfight Tactics ve Valorant dahil olmak üzere Riot Games’in tüm çok oyunculu oyunlarına dahildir.

Bir Valorant oyuncusuysanız, Gurur bayrağının çeşitli yönlerini temsil eden eksiksiz bir LGBTQIA+ temalı oyuncu kartı seti alacaksınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Hata Vermeden Kapanıyor


Valorant Onur Kartları 2022

Yeni Onur kartı, LGBTQIA+ topluluğunu desteklemek için tasarlandı. Yeni savaş geçişinde veya oyunda görünmeyecekler. Oyuncular, Haziran ayı boyunca bunları ücretsiz olarak talep edebilecekler. Oyuncular, her biri LGBTQIA+ topluluğunun bayrağını temsil eden sekiz kart talep edebilir. İade edilen altı kart, gey, transgender, panseksüel, ikili olmayan, aseksüel ve lezbiyen topluluklarını temsil eder; altı kart ve genel bir yedinci kart tüm LGBTQIA+ topluluğunu temsil eder. Riot Games, eşcinsel bayrağını ilk kez ekleyerek toplam sekiz karta ulaştı. Geçen yıl oyuncular, oyuncu kartlarını almak için bir kod girmek zorunda kaldılar, ancak bu sefer işler değişti. Valorant oynarsanız, tüm paketi mağazadan ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyuncu kartları almak istiyorsanız yapmanız gerekenler:

  • Valorant’ı Başlat
  • Mağazaya Git
  • 2022 Valorant Onur Kartları paketine tıklayın
  • Satın Al’a tıklayın
  • 0 Valorant Puanı için satın alma işlemini tamamlayın.

Satın alma işlemini tamamladığınızda kartlar hesabınızda olacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Onur Kartları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bedava Valorant Points Veren Siteler


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER