Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Wild Rift Vahşi Çekirdek (Nedir) Satın Al, Nasıl Satın Alınır?

Wild Rift Vahşi Çekirdek Nedir ve Satın Al dendiğinde, Nasıl Satın Alınır? Vahşi Çekirdek , Item Shop’ta Kahramanlar ve Görünümler satın almak için kullanılan oyun içi para birimidir. 1342 ekstra Vahşi Çekirdek ile ne kadar doldurduğunuza bağlı olarak fazladan Vahşi Çekirdek alacaksınız. Vahşi Çekirdek eklemek için kozmetik satın almak için Poro Paraları kullanabilirsiniz. Wild Rift artık bir ton içeriğe sahip muazzam bir mobil oyun haline geldi. Mağaza, oyuncuların göz atması için çok çeşitli görünümlere ve kahramanlara sahiptir. Bu kahramanlar ve görünümler, Vahşi Çekirdek adlı oyun içi para birimiyle satın alınabilir. İşte Vahşi Çekirdek ve bunların nasıl kullanılacağı hakkında bilmeniz gerekenler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Wild Rift RP Fiyatları


Wild Rift Vahşi Çekirdek Nedir

Vahşi Çekirdek, mağazadan ürün satın almak için kullanılan oyun içi para birimidir. Şu anda mağazada sahip olduğunuz seçenekler şampiyonlar ve görünümlerdir. Ayrıca oyunculara indirimli fiyatlarla kostümlü şampiyonlara sahip olma şansı veren şampiyon paketleri de var.

Wild Rift Vahşi Çekirdek Satın Al
Wild Rift Vahşi Çekirdek Satın Al

League of Legends PC oyuncuları bu para birimlerini Riot Puanlarının (RP) Wild Rift eşdeğeri olarak tanıyabilir. Er ya da geç, oyunculara genellikle düzenli olarak aldıklarından daha fazla Vahşi Çekirdek veren tamamlama promosyonları olabilir.

Wild Rift Vahşi Çekirdek Satın Al, Nasıl Satın Alınır

Vahşi Çekirdek satın almak için ekranın üst kısmındaki “+” düğmesini tıklamanız yeterlidir. Mağaza açılacak ve kaç tane Vahşi Çekirdek satın alacağınızı seçebilirsiniz.

Wild Rift Vahşi Çekirdek Satın Al
Wild Rift Vahşi Çekirdek Satın Al

Ne kadar harcadığınıza bağlı olarak ekstra Vahşi Çekirdek kazanırsınız. Ne kadar çok Vahşi Çekirdek satın alırsanız, bonus o kadar büyük olur.

Wild Rift Vahşi Çekirdek Satın Alma
Wild Rift Vahşi Çekirdek Satın Alma

İşte tüm yükleme seçeneklerinin bir listesi ve ne kadar bonus sundukları;

  • 375 Vahşi Çekirdek (Bonus Yok)
  • 650 Vahşi Çekirdek (+25 Bonus)
  • 1350 Vahşi Çekirdek (+308 Bonus)
  • 2100 Vahşi Çekirdek (+ 275 Bonus)
  • 3600 Vahşi Çekirdek (+ 608 Bonus)
  • 7500 Vahşi Çekirdek (+ 1342 Bonus)

İlk kez satın alıyorsanız, ödeme yönteminizi ayarlamanız gerekebilir. Aşağıda, Android ve Apple cihazları için ödeme ayarlarının nasıl yapılacağına ilişkin bağlantılar bulunmaktadır. Ödeme yapmaya çalışırken başka sorunlarınız varsa, resmi Google Play veya App Store destek sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Vahşi Çekirdek Satın Almadan Nasıl Ücretsiz Skinler Alınır

Yani, skin almak istiyorsun ama hiç vahşi çekirdeğin yok mu? Neyse ki, oyun içi etkinliklerin dışında ücretsiz görünümler elde etmenin bir yolu var, Poro Mağazası!

Wild Rift Vahşi Çekirdek Nasıl Alınır
Wild Rift Vahşi Çekirdek Nasıl Alınır

Poro mağazasında şampiyon pozları, ifadeler, aksesuarlar vb. oyun içi kozmetik seçenekleri satın alabilirsiniz. Burada kullanılan para birimi, etkinliklere katılarak veya günlük ve haftalık görevler yaparak kazanabileceğiniz Poro paralarıdir. Bedava deriler nerede, soruyorsun? Poro enerji sayacını doldurduktan sonra rastgele görünümler elde edebilirsiniz. Bunu hızlı bir şekilde doldurmanın en iyi yolu Nedir? Enerji sayacınıza eklemek için çeşitli kozmetik ve enerji yükleri içerebilen Poro Sandıkları satın almaktır.

Wild Rift Vahşi Çekirdek Nasıl Satın Alınır
Wild Rift Vahşi Çekirdek Nasıl Satın Alınır

Bunun doldurulması zaman alır, ancak destansı rastgele görünümler elde edebileceğiniz için denemeye değer. Poro Paraları oyunda bol miktarda bulunur, böylece enerji sayacınızı hemen doldurabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wild Rift Vahşi Çekirdek Satın Al sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Wild Rift İsim Değiştirme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER