All of us are dead 2. sezon ne zaman çıkış tarihi ve bildiklerimiz

All of us are dead 2 sezon ne zaman çıkacak? Çıkış Tarihi hakkında tüm bildiklerimiz nelerdir? Sizde bilirsiniz ki bu kore dizisinde Ölüler yeniden dirilir. Popüler Kore zombi dizisi All of us are dead, Netflix’te ikinci sezonu için yenilendi. Zombi korku dizisi, yayıncının tüm zamanların İngilizce olmayan en iyi on programından biri. Geçen yılki “Squid Game”den sonra Güney Kore yapımı en başarılı ikinci şov. Haber, Netflix Geek Haftası kapsamında duyuruldu. Etkinlik, yeni ve geri dönen dizileri sergilemeyi ve Netflix’i Asya korku ve bilimkurgu türü içeriğin evi olarak konumlandırmayı amaçlıyor.

Şirket, 2020’den 2021’e kadar Asya-Pasifik bölgesinde Netflix’te bilim kurgu ve korku filmleri izleyen kişi sayısını belirledi. Bu Sayı normal orana göre sırasıyla %30 ve %20 arttığını söyledi. Bir Geeked Week videosunda, dizinin dört ana üyesi vardı. Park Ji Ho, Yoon Chan Young, Jo Yi Hyun ve Lomon yer aldı. Hayranlara gösteriye verdikleri destek için teşekkür etti ve 2. sezonun yolda olduğunu doğruladı. Ne kadar iyi gittiği göz önüne alındığında. Bu, NETFlix’in mega hit Squid Game’in dışında en çok izlenen Kore draması olduğu için 2. Sezon için bir kilit gibi görünüyor. Kabul, tüm zombiler pahalı tarafta ve Netflix son zamanlarda maliyetleri düşürüyor. Bu nedenle gecikmiş karar bir faktör olabilir, ancak sonunda onaylandı. Çekirdek kadronun çoğu ilk sezondan sağ çıktı, bu da birçoğunun daha fazlası için geri dönmesi gerektiği anlamına geliyor. Dizi WEBTOON’un dijital çizgi romanlarına dayanıyor, bu yüzden daha fazla kaynak materyal mevcut olmalı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Cobra Kai 5. Sezon Ne Zaman


All of us are dead 2 sezon ne zaman çıkış tarihi

Hepimizin ölmesinin başka nedenleri var mı? Metrik, yani Netflix, akışlı oyunlarda Asya korkularının doğum yeri olmaya çalışıyor. 2020’den 2021’e kadar Asya Pasifik’teki bilimkurgu ve korku içeriklerinin izleyicilerinin sırasıyla %30 ve %20 arttığını. Bu nedenle All of Us Are Dead gibi daha fazla dizi istediklerini bildirdiler. Ayrıca Japon yapımı Alice in Borderland ve Squid Game’in yeni sezonları geliyor. Ancak ikinci sezonun gelmesi diğer dizilere göre daha uzun sürecek gibi görünüyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. All of us are dead 2 sezon ne zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Stranger Things 4. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.