Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Anime Simulator X Kodları: bedava Yen ve Elmaslar

Anime Simulator X Kodları Nelerdir? En yeni anime simülatör X kodu size yen, elmas ve hatta yeni evcil hayvanlar getirebilir. Yeni kodu erken kullanarak, yeniden doğma noktasından ayrılmadan önce çok sayıda yeni karakterin kilidini açabilir. Yavaş başlamaları azaltabilir ve daha heyecan verici alanlara herkesten daha hızlı girebilirsiniz.

Tüm Çalışan Anime Simulator X Kodları

  • 5klikes – 1K Yen (NEW)
  • Release – 200 Yen (NEW)

Süresi dolmuş kodlar:

  • Hiçbir kodun süresi dolmadı.

Anime Simülatörü X Kodlarını Nasıl Kullanırım?

  • Anime Simülatörü X’i Başlatın
  • En alttaki Envanter düğmesine dokunun
  • Yerinde görünen Twitter logosu düğmesine dokunun
  • kodunuzu yazın
  • Enter’a basın

İlk inceleme sırasında Anime Simulator X kodunun nasıl kullanılacağını bilmek zor olabilir. Nasıl olduğunu gördükten sonra ne kadar kolay olabileceğini anlayabileceksiniz. Anime Simulator X kodunu kullanmak için oyunu başlatın. Envanterinizi açmak için alttaki düğmeyi kullanın ve ardından uygun yerde görünen Twitter logosu gibi görünen şeye dokunun veya tıklayın.

Kodu buraya girin ve kodu etkinleştirmek için oyunda Enter tuşuna basın. Kod doğru ve geçerliyse, tüm ödüller doğrudan hesabınıza gönderilecektir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Reaper 2 kodları


Yeni Anime Simülatörü X Kodları Ne Zaman Gelecek?

Oyun 10.000 beğeniye ulaştığında, yeni animasyon simülatörü kodu silinecektir. 10 Aralık itibariyle bu oyun 9.807 puana sahipti, yani çok yakındı. Anime Simulator X sayfasını ziyaret ederek ve “beğenme” düğmesini tıklatmak için doğrulanmış bir hesap kullanarak hızlandırabilirsiniz.

Anime Simulator X’i Nasıl Oynarım?

Anime Simulator X’i kullanmaya başlamak için lütfen Roblox hesabınıza giriş yapın ve bağlantılı oyun sayfasını ziyaret edin. Başlamaya hazır olduğunuzda, oynat düğmesini tıklamanız yeterlidir. Oyunun yüklenmesi biraz zaman alabilir, bu yüzden bir veya iki dakika mola verin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox Bitcoin Kodları


Anime Simulator X Kodu

Anime Simulator X Kodu
Anime Simulator X Kodu

Evcil hayvanları yükseltmek ve daha fazla yuvanın kilidini açmak için elmaslara ihtiyacınız olacak. Anime Simulator X kodu şu anda bu premium para birimlerinden hiçbirini içermiyor. Ancak bazılarını kazanmak için bunları değiştirmenin hala yolları var. Şu anda, elmas elde etmenin ana yolu, sahip olabileceğiniz fazla yen’i elmaslarla değiştirmektir.

Bunu, ikinci alanın kapısının yanındaki elmas değişim makinesini ziyaret ederek yapabilirsiniz. Her bir elmasın fiyatı 100 yen ve en temel yükseltme 395 elmas gerektirse bile. Herhangi bir şey satın almak için 39,500 yen’e de ihtiyacınız var.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Anime Simulator X Kodları Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Rolox Kodları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bedava Roblox Hesapları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER