Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Brawl Stars Giriş Yapılamadı
Brawl Stars Giriş Yapılamadı

Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası Nedir? Brawl Stars, mobil platformlar için hızlı tempolu 3v3 çok oyunculu ve battle royale ücretsiz video oyunlarından biridir. Üç dakikadan daha kısa bir sürede çoklu oyun modlarında işbirlikçi ve tek oyuncu modları sağlar. Oyuncuların güçlü yetenekleri, yıldız güçleri, gadget’ları vb. Kilidi açılması ve yükseltilmesi gereken birçok Brawlers bulunur. Bu oyun hem Android hem de iOS platformlarında oldukça iyi bir değerlendirmeye sahip. Olsa da birçok oyuncu Brawl stars giriş başarısız olduğuna dair bir hata bildirimi almış görünüyor.

Bu nedenle, mağdurlardan biriyseniz, bu düzeltilmesi kolay sorun giderme kılavuzuna göz atın. Brawlstars alt dizinindeki etkilenen birkaç oyuncuya göre, Android veya iOS kullanıyor olsalar da, hangisini kullanırlarsa kullansınlar oyunu mobil cihazlarında çalıştıramazlar. Bu özel hata mesajı “Giriş başarısız, lütfen tekrar deneyin” diyor. Ayrıca bahsi geçen hatanın yeni bir hata olduğunu ve yaklaşık bir yıldır oyuncuları rahatsız ettiğini belirtmekte fayda var.

Brawl Stars Giriş Başarısız Hatası Çözümü

Söylemeye gerek yok, bu hata oyun sunucuya bağlanmaya çalıştığında ancak maalesef başarısız olduğunda ortaya çıkıyor. Çok net, internet bağlantınız veya mobil cihazınızla ilgisi yok. Asıl sorun sunucu tarafından geliyor ve Supercell ekibinin bir an önce düzeltmesi gerekiyor.

Oyunu cihazınızdan kaldırıp yeniden yüklemenin, oturum açma hatasını veya sunucuya tam olarak bağlanamama sorununu çözebileceğine dair bazı raporlar var. Bu kalıcı bir düzeltme veya herkes için olmasa da, bu yöntemi en az bir kez denemelisiniz. Aşağıda işinize yarayabilecek tüm olası çözümlerden bahsettik.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Grom ve Fang


Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası

1. Sunucu Durumunu Kontrol Edin

Brawl Stars Sunucu Durumu
Brawl Stars Sunucu Durumu

Oyun sunucusunun düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Brawl Stars oyun sunucusu kapatılmış olabilir veya arka planda bazı bakımlar yapılıyor olabilir. Bu durumda sadece sunucunun tekrar çevrimiçi olmasını bekleyebilirsiniz. Kontrol etmek için üçüncü taraf DownDetector web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sunucu kapanırsa veya bir kesinti sorunu olursa, lütfen birkaç saat bekleyin ve ardından oyunu tekrar çalıştırmayı deneyin. Ancak oyun sunucusunda bir sorun yoksa lütfen başka bir yöntem deneyin.

2. Bir VPN Hizmeti Kullanın

VPN hizmetlerinin kullanımı, oyundaki birden çok çevrimiçi sunucu bağlantı sorununu da çözebilir. Bu nedenle, sunucu bağlantı sorunları yaşıyorsanız, bu size yardımcı olabilir.

  • bir VPN hizmeti kullanmayı deneyin. Google Play Store veya Apple App Store’dan kolayca ücretsiz bir VPN uygulaması yükleyebilirsiniz.
  • Ardından, VPN uygulamasını çalıştırın ve farklı bir bölgeye bağlanın.
  • VPN bağlandıktan sonra Brawl Stars oyununu başlatın ve herhangi bir sorun olmadan yüklenecektir.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bedava Brawl Stars Hesapları


3. Oyunu Yeniden Yükleyin

Brawl Stars Giriş Başarısız
Brawl Stars Giriş Başarısız

Son olarak, bu yöntemlerden hiçbiri işinize yaramazsa oyunu kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. İstenmeyen arızaları veya hasarlı/kayıp oyun dosyalarını (varsa) silmenize kesinlikle yardımcı olacaktır.

  • Cihazınızın ana ekranından Brawl Stars oyun simgesine dokunup basılı tutmanız yeterlidir.
  • ‘Kaldır’ veya ‘Uygulamayı Kaldır’ üzerine dokunun.
  • Şimdi kaldırma işlemini onaylayın ve oyunun silinmesine izin verin.
  • İşiniz bittiğinde, ahizenizi yeniden başlatın > İlgili cihazınıza göre Play Store veya App Store’a gidin.
  • Brawl Stars oyununu arayın ve tekrar yükleyin.
  • Son olarak, Brawl Stars oyununu çalıştırmayı deneyin ve artık Oturum Açma Başarısız hatasını göstermeyecektir.

İşte böyle arkadaşlar. Bu kılavuzun sizin için yararlı olduğunu varsayıyoruz. Daha fazla soru için lütfen aşağıdaki yorumlarda sormaktan çekinmeyin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Giriş Yapılamadı Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Hileli Brawl Stars Apk


Bu içeriğe oy verin!