Call of Duty Mobile 8. Sezon Ne Zaman Gelecek: Daha Fazlası

Call of Duty Mobile 8. Sezon Ne Zaman
Call of Duty Mobile 8. Sezon Ne Zaman

Call of Duty Mobile Sezon 8 Ne Zaman Gelecek? Call of Duty: Mobile Sezon 8 Train to Nowhere, oyuna yeni çok oyunculu haritalar, avantajlar ve yeni etkinlikler getiriyor. Yeni sezon 7 Eylül 2022‘de yayınlanacak. Call of Duty: Mobile Sezon 8 Train to Nowhere, iki yeni silah, yeni bir çok oyunculu harita. Bir Perk, bir battle royale ve bir Operation: Spy Hunt temalı etkinlik dahil olmak üzere oyuna birçok değişiklik getiriyor. Sezon 8 ayrıca yeni operatörler, yeni işlevsel silahlar, silah planları, çağrı kartları, tılsımlar getirecek. COD puanları ve yeni efsanevi yakın dövüş silahları gibi ücretsiz ve premium öğeleri içeren yeni Battle Pass’ı da getiriyor. Call of Duty (COD) Mobile Sezon 8 çıkış tarihi 7 Eylül 2022’de çıkması bekleniyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile CP


Call of Duty Mobile Train to Nowhere Sezon 8 Ne Zaman Gelecek Harita ve Her şey

Yeni sezon, ilk kez Call of Duty: Black Ops II’de görünen Express adlı çok oyunculu bir harita getiriyor. Ekspres tren, yüksek hızlı demiryolu transit merkezinde bulunur ve terminal binasının içinde ve dışında raylarda savaşabilir. Yarım daire düzeni, yakın dövüş için bir dizi şerit ve keskin nişancı becerilerinizi test etmek için birçok fırsat sunar. Oyuncular, düşmanları kuşatmak veya güneydeki güç konumları aracılığıyla yüksek zemin elde etmek için park edilmiş trenlere girip çıkabilirler. Ancak tren geçerken raylara basmamaya dikkat edin.

Call of Duty Mobile 8. Sezon Ne Zaman
Call of Duty Mobile 8. Sezon Ne Zaman

Call of Duty: Mobile Sezon 8, kupa sistemi, Trip Mine, SAM taretleri, nöbetçi gibi karadaki düşman öğelerini kesmek için kullanılabilecek. Yeni Spycraft avantajları da getiriyor silahlar, değiştirilmiş kalkanlar ve cephane kutuları. Oyuncular, Sezon Mücadeleleri aracılığıyla ek ödüller kazanabilirler.

Operasyon: Casus Avı ve Yeni Battle Royale

Sezon “Operation: Spy Hunt (Casus Avı)” temalı etkinlikte bir casus olun ve üssünüze geri getirdiğiniz istihbarat için ödüllendirin. Çok oyunculu ve battle royale’de yarışın, ipuçlarını toplayın. Bunları Lerch – Gumshoe, GKS – Claw and Charm – Servant of Doom gibi ödüller kazanmak için kullanın. Sezon 8, yeni silah grafikleri, Komutan görünümleri ve 30.000’e kadar Savaş Bileti DP’si gibi ödüller içeren yeni Sezonluk Mücadeleler getiriyor. Ayrıca Spycraft Perk’i ve mütevazi casus için mükemmel bir araç olan yeni Butterfly Knife yakın dövüş silahını kazanma şansınız olacak. Daha fazla ayrıntı için sezon boyunca oyuna göz atın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Call of Duty Mobile Sezon 8 Ne Zaman Gelecek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State vs COD Mobile