Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

clash of clans 12. seviye köy düzeni / clan savaşı (Savaş Düzeni)

clash of clans 12 seviye için en iyi köy düzeni nedir? Bu Belediye Binası 12 kök tabanı düzeni, savaşlarda savunma için kullanılabilir. Clash of clans 12 seviye köy düzeni kopyalama hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Burada ve bugün, seveceğinizden emin olduğum yeni bir bb 12 köy düzeni hibrit üssü inşa ediyoruz.

Bu temel, bu makalenin ilerleyen bölümlerinde tartışacağım birçok nedenden dolayı gerçekten harika bir iş çıkardık. Fark edeceğiniz ilk şey, merkezdeki belediye binasının ganimet içerdiği ve bir yıldızı hak ettiği için korumalı olduğudur. Belediye binasını merkeze yerleştirmek hibrit bir üs oluştururken göz önünde bulundurulması gereken önemli kurallardan biridir. Klan kalesi üssün merkezinde bulunur, rakibin orduyu uzaklaştırması son derece zordur. Klan kalesinin menzili üssün duvarları içindedir ve rakibin klan kalesinin birliklerini çekmek için en az bir duvar bloğunu aşmasını gerektirir; bu, ek birlik ve zaman harcamaları gerektiğinden, rakip için zorlu bir görevdir. Bu klan kalesini cezbetmek için onların tamamen savaşın içinden çıkılmaz bir hal aldırabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans 3. seviye köy düzeni


clash of clans 12. seviye köy düzeni

Kara İksir depomuz çekirdek bölmede iyi korunur ve erişilmesi zordur, bu nedenle Kara İksirimiz bu üste gerçekten güvenlidir. Bir başka harika özellik de bölümlerin sayısıdır. Üssün bir dizi stratejisi var ve birlikleri bu duvarlarda tutarak rakipleri yavaşlatmaya yardımcı olmamız gerekir. Savunmalar onlara oldukça fazla hasar verecek. Okçu kuleleri, iki tarafın da hava saldırısına uğramamasını sağlamak için üssün her köşesine stratejik olarak yerleştirilmiştir. Karşılığında herhangi bir koruma sağlamazlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans gibi en iyi oyunlar


clash of clans 12 seviye belediye binası tasarımı

clash of clans 12. Seviye köy düzeni için tasarımın nitelikleri;

  1. Birlikleri yavaşlatmak için çok sayıda bölme 
  2. Üssün merkezindeki Klan Kalesi’ni cezbetmek zor
  3. İyi korunan bölmelere yerleştirilmiş Hava Savunmaları
  4. Birlik yoluna göre optimum tuzak yerleşimi
  5. Sihirbaz Kuleleri birbirinden uzakta farklı bölmelerde .
  6. Hem Yerden Hem Havadan Saldırı stratejilerine karşı harika
  7. Cehennem kuleleri üssün çekirdeğinin yakınına yerleştirildi
  8. X-yayları tüm tabanı kaplar
  9. Üssün her köşesinde Okçu Kuleleri.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of clans 12. seviye belediye düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans 12. seviye savaş düzeni


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER