En iyi Sıvı Soğutucular (2022) Pc’nize Kurmak için Mükemmel Fırsat

Sıvı Soğutucu Önerileri

En iyi Sıvı Soğutucular Nelerdir? İşlemcilerin her zamankinden daha güçlü hale gelmesiyle, bugün iyi bir sıvı soğutucuya ihtiyaç var. CPU’ların arkasındaki bilim basittir – elektrik ısıya dönüştürüldüğünde ısı üretilir. Milyarlarca transistörlü CPU’lar büyüdükçe, kalan enerji kaybı ısı üretimine neden olur. Kısacası, termodinamik yasalarının devreye girdiği yer burasıdır. Daha fazla güç, burada daha fazla ısı üretmekle doğru orantılıdır, ancak son teknoloji donanım kullanmıyorsanız sıvı soğutmaya ihtiyacınız yoktur.

Çoğu kullanıcı, stok soğutucuyu termal koşullandırma için yeterli bulacaktır. Onlardan biriyseniz, lütfen bu makaleyi atlayın. Ancak tam tersi bir yelpazedeyseniz – değerli donanımınızdan her türlü performansı elde etmeyi amaçlayan bir hobici, okumaya devam edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi oyun mouse padleri


Sıvı Soğutucu Önerileri

En iyi Sıvı soğutucuları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Bu haberimizde en iyi seçimleri yapabilmeniz için birbirinden güzel 5 ayrı soğutucuyu tanıtacağız.

Üst düzey bir sıvı soğutucu her zaman üst düzey bir hava soğutucudan daha iyi performans gösterecektir. Bu listenin bileşenleri arasında seçim yapmanızı öneririz:

Feragatname; bu makale yazarın tamamen kişisel görüşlerini temsil etmektedir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bilgisayara 2 Ekran Kartı


En iyi Sıvı Soğutucular

1) Arctic Sıvı Soğutucu 420

En iyi Sıvı Soğutma
En iyi Sıvı Soğutma

2) Corsair H100

Sıvı Soğutma Önerileri
Sıvı Soğutma Önerileri

3) NZXT Kraken X63

Sıvı Soğutma Tavsiyeleri
Sıvı Soğutma Tavsiyeleri

4) Deepcool GAMMAXX L240 V2

En iyi Sıvı Soğutucu Tavsiyeleri
En iyi Sıvı Soğutucu Tavsiyeleri

5) Corsair Hydro Serisi H60 V2

En iyi Sıvı Soğutucu Önerileri
En iyi Sıvı Soğutucu Önerileri

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi Sıvı Soğutucular sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Donanım Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Panasonic TV Netflix Çalışmıyor


Bu içeriğe oy verin!