Fantastik Canavarlar 3 full izle 2022 l Vizyona Girdi Online İzle

Fantastik Canavarlar 3 full izle 2022 arkana yaslan ve keyfine bak! Resmi adı Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırrı olan Fantastik Canavarlar 3, nihayet yakında HBO Max‘e geliyor. Geçen yıl Warner Bros. Aralarında The Matrix ve Dune’un da bulunduğu bir dizi eşzamanlı tiyatro ve canlı yayın yayınlamış olsa da. 2022 bu modeli izlemiyor.

Bunun yerine, Batman’e çok benzeyen Dumbledore’s Secret, tiyatroya özel olarak yayınlandı. Ancak iyi haber şu ki, vizyona sadece birkaç gün kaldı, bu yüzden yakında kendi evinizin rahatlığında filmin keyfini çıkarabileceksiniz. Fantastik Canavarlar Nelerdir? Nerede Bulunurlar HBO Max çıkış tarihi ve full nereden izlenir hakkında bilmeniz gereken her şeyi görmek için ilerleyin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: THE GRAY MAN Çıkış Tarihi


Fantastik Canavarlar: Dumbledore Sırları

Fantastik Canavarlar 3 full izle

Harry Potter’ın büyücülük dünyası genişlemeye devam ederken. İnsanların şunu merak etmesi normal: Fantastik Canavarlar yan hikayesi devam etmeli mi yoksa bitmeli mi? Fantastik Canavarlar serisinin piyasaya sürülmesinden bu yana, Harry Potter hayranları beyaz perdede daha çok sevilen karakterler ve büyülü yaratıklar edindi. Aslında, Harry Potter hikayesinin bir yan ürünü, bu sefer Akademi Ödüllü Eddie Redmayne tarafından canlandırılan. Newt Scamander karakterini takip ederek, aynı derecede muhteşem olmayı vaat ediyor. Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırrı hakkında daha bir çok şey biliyoruz….

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları’nda 495 milyon dolar ile önceki filmlerin erken yayın kazançlarıyla eşleşen son tarih erken bildirildi. Oran düşüş eğiliminde ve önizleme sürümü bu dönemde tahmini 50 milyon dolar kazanacak gibi görünüyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apple İphone 14 Çıkış Tarihi


Fantastik Canavarlar 3 full online izle

Fantastik canavarlar 3’ü izlemek istiyorsanız Bedava film izleme uygulaması adresine erişim sağlıyor olmanız yeterli olacaktır. Daha fazla içerik için bizleri takipte kalınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fantastik Canavarlar 3 full izle Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Aquaman 2 Çıkış Tarihi


Bu içeriğe oy verin!