Google Arama Konsolu güncelleme keşif raporu ve Chrome verileri

Google Arama Konsolu güncelleme keşif raporu ve Chrome verileri
Google Arama Konsolu güncelleme keşif raporu ve Chrome verileri

Google Arama Konsolu güncelleme keşif raporu ve Chrome verileri Google Search Console’daki Keşfet raporu artık Chrome tarayıcısından alınan verileri içeriyor.

Google Arama Konsolu güncelleme keşif raporu ve Chrome verileri
Google Arama Konsolu güncelleme keşif raporu ve Chrome verileri

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Google COVID-19 aramaları


Google Arama Konsolu: güncelleme keşif raporu

Chrome verileri Google, Search Console’daki “keşif” raporunu Chrome mobil tarayıcıdan gelen verileri içerecek şekilde güncelliyor.

Önceden, Search Console’un “keşif” raporları, Android ve iOS’taki Google uygulamasındaki verilerle sınırlıydı. Kullanıcıların Google Keşfet’i sıklıkla ziyaret ettikleri bir başka yer de Chrome’da yeni bir sekme açtıkları zamandır.

keşif raporu ve Chrome verileri Şimdiye kadar bu veriler Search Console’a dahil edilmedi.

Google, Chrome’daki Discover verilerinin önümüzdeki birkaç ay içinde Search Console’a ekleneceğini söyledi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Piramit Site


Search Console Keşfet raporu

Search Console Keşfet raporu için Arama konsoluna göz atma performansı raporunda aşamalı olarak görünecek verileri arayın. Yeni veriler ekledikten sonra, web sitenizin bildirilen trafik seviyesinin eskisine göre artabileceğini unutmayın. Google’ın aşamalı olarak yayına aldığı bir başka güncelleme, Chrome’dan gelen trafiği keşfetmek için yeni bir kaynak yönlendiricidir. Profesyonel destek için Websesi ile iletişime geç.

Google Arama Konsolu güncelleme işlemleri aslında o kadar da zor bir işlem değildir. Arama konsoluna girdiğinizde ayarları takip ederek işlemleri başlatabilirsiniz. Bu Blog da, SEO ve iş zekasının nasıl güçlendiğini, verileri en iyi şekilde nasıl çıkaracağınızı öğrenecek. Kullanacağınızı ve değer piramidinde nasıl tırmanılacağını öğreneceksiniz.

Neden umursuyoruz? Google şunları söyledi: “Google Trends veri karşılaştırmasına göre. Google’ın 12 ay ile Ocak 2020 ile Aralık 2020 arasındaki arama ilgisi son 12 ayda% 600 arttı. Ülkenin dört bir yanındaki insanlar” arıyor “Google, siyahlara sahip restoranların siyahların sahip olduğu kitapçılar. “Siyahların sahip olduğu güzellik ürünleri” siyah iş dünyasının çeşitliliği için daha çekici.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Google Arama Konsolu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Web Tasarım Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Google Chrome Canary


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.