Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

LOL Ay Festivali 2022: Yeni Görünümler ve Etkinlik Görevleri

LOL Ay Festivali 2022 geldi. Ay Yeni Yılı geldi. Bu, Riot Games’in bunu düzenli oyun içi Ay Yeni Yılı etkinlikleriyle kutlamaya hazır olduğu anlamına geliyor. Her zamanki gibi League of Legends, 12.2 Yaması’nda sunuculara ulaşması beklenen bir dizi yeni görünüm ve etkinlik görevini duyurdu.

Ay Festivali 2022 için 13 görünüm, iki koleksiyondan görünümler: Porselen ve Havai Fişek. Riot ayrıca, Ayı Festivali 2022’nin etkinlik kartlarında değişiklikler olacak. Oyuncuların kolayca ödül kazanmalarına yardımcı olmak için haftalık görevlerinde büyük değişiklikler yaptığını duyurdu.

  • League of Legends 12.2 yaması yeni Çin Yeni Yılı görünümlerini tanıtacak: Porselen ve Havai Fişek.
  • Riot Games, Ay Festivali 2022’nin başlangıcını kutlamak için bir film yayınladı.
  • Riot ayrıca Aralık 2021 Debonair etkinliğine verilen tepkinin ardından etkinlik arayışı ve puan sisteminde büyük değişiklikler yaptığını duyurdu.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Zeri Kazanma Oranı


LOL Ay Festivali 2022 Havai Fişek Kostümleri

LOL Ay Festivali

Etkinliği anmak için Riot, tümü çin kostümleri giymiş Ezreal, Lux ve Lissandra’nın yer aldığı bir film yayınladı. Dış görünüm çizgileri oyunda yenidir ve temanın renk vurguları beyaz ve mavidir. Amumu ve Kindred, bu yeni porselen cilt koleksiyonu sayesinde bu yıl yeni bir görünüme kavuşan diğer iki kahraman. Buna ek olarak Lux, prestijli bir görünüm kazanmaya da hazır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Zeri Counterları


Porselen kaplamalar, kaplama sanatında ve kaplanlar, yılanlar, balıklar ve daha fazlasını içeren filmlerde görüldüğü gibi her şampiyonun ruh hayvanını içerir. Riot ayrıca Fireworks kostüm koleksiyonunda Ay Festivali 2022 için yeni ve cesur bir görünüm de piyasaya sürdü. Şampiyonlar Diana, Set, Teemo, Tristana ve Xin Zhao, 12.2 Yaması’nda yayınlanacak diğer kozmetik öğelerin yanı sıra patlayıcı makyajlarını almaya hazırlar.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. LOL Ay Festivali sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Riot iki aşamalı kimlik doğrulaması


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER