Lol E Posta Değiştirme, Nasıl Yapılır (Riot Games)

Lol E Posta Değiştirme
Lol E Posta Değiştirme

Lol E Posta Değiştirme, Nasıl Yapılır? E-posta, League of Legends’ta hesabınızı güvende tutmanın ve şifrenizi unutursanız geri almanıza yardımcı olmanın tartışmasız en önemli parçasıdır. Yeni bir e-posta adresine geçtiyseniz ve gelecekte herhangi bir sorun yaşamadan LOL oynamaya devam etmek istiyorsanız. Hesabınızı gelecekteki giriş sorunlarından korumaya yardımcı olmak için hesap ayarlarınızda e-postanızı değiştirmeyi düşünmelisiniz.

Riot, oyun için hesapları ve genel girişleri basitleştirdi, bu nedenle artık bölge tabanlı hesaplar yerine küresel hesaplara geçtiler. Böylece artık bölgeye özgü giriş URL’lerine gitmeniz gerekmiyor, ancak yapabilirsiniz. Herhangi bir bölgede oluşturulmuş bir League of Legends hesabına tek bir bağlantıyla erişin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lol MMR Hesaplama


Lol E Posta Değiştirme

Adım 1: Riot Games Resmi Sayfasına erişim sağlayıp bilgilerimizi girelim. Sayfanın sağ üst köşesindeki LOL kullanıcı adına tıklayın. Ardından açılır listeden bir ayar seçin.

Lol E Posta Değiştirme
Lol E Posta Değiştirme

Adım 2: Bir sonraki sayfada, Ana sayfanın hemen altında kişisel bilgiler alanında e posta değiştirme ekranına tıklayın.

lol e postamı unuttum

Adım 3: Ardından kutuya yeni e-posta adresinizi girin ve Yeni e-posta adresini onayla kutusuna kopyalayın. Bittiğinde, Gönder düğmesini tıklayın.

riot games mail değiştirme

Yeni e-posta adresinizi içeren bir onay e-postası alacaksınız; oradaki talimatları izleyin ve League of Legends e-posta adresiniz hemen değişecektir.

lol e postamı unuttum

Bir e-postaya kaydolmadan önce en çok kullandığınız e-posta adresine bir e-posta gönderin Hesabınızı geri yüklemek için. Kayıt e-postanızı hatırlamanız veya daha önce kullandığınız e-posta adresine erişiminizin olması gerekir. Bir destek bileti gönderirseniz bu hesabı geri yükleyebilirsiniz.

  • Lol Ana oyun Ekranında, “E-posta Gönder” e tıklayın.
  • E – postanızda [email protected] görünüyorsa, almak için hesabınızda oturum açın.
  • Mesajın üst kısmındaki bir düğmede “E-postayı doğrula” yazıyor.
  • İstemci açıldıktan birkaç saniye sonra onay onay işareti görünmelidir.

riot games mail değiştirme

E-posta adresinizin sağ sütununda tercih ettiğiniz e-posta adresini seçin ve istediğiniz e-posta adresini girin. Onay kutusuna yeni e-posta adresinizi de girmelisiniz. E-posta gelen kutunuza giderek Riot e-postasının bağlantısını kimin doğruladığından emin olun.

Hesabınızı geri yüklemek istiyorsanız, kayıtlı e-postanızı hatırlamanız veya daha önce kullandığınız e-posta adresine erişmeniz gerekir. Destek ekibiyle iletişime geçerek hesabınızı yine de geri yükleyebilirsiniz.

Sitenin hesabı güncelleme seçeneği vardır. Riotgames oynamak eğlencelidir. Kullanıcı adınızı değiştirin ve eServices’e/kullanıcı adını değiştirmek istediğiniz hesaba giriş yaparak hesabın ait olduğu sunucuyu seçin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lol E Posta Değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lol sunucu durumu


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.