Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft demirci masası ne işe yarar? Detaylı Anlatım:

Minecraft demirci masası ne işe yarar? Demircilik masası, Minecraft’ta küçümsenmiş bir bloktur. Bir masayı uzun süre kullanmadığı için amacını ve faydalarını bilmeyen birçok yeni oyuncu var. Yine de, oyuncu onu nasıl doğru kullanacağını biliyorsa, bu tablonun bazı iyi kullanımları vardır. Bu masa, iki demir külçe ve herhangi bir türden dört ahşap levhanın birleştirilmesiyle oluşturulabilir.

Bu tablolar bazı köylerde de bulunabilir. Balta ile kırılabilir ve normal bir eşya gibi düşürülebilir. Az bilinmesine rağmen masa oyunlarında çok kullanışlı olduğu için oyuncular onu nasıl ve ne zaman kullanacaklarını bilmelidirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft en iyi zırh büyüsü


Minecraft demirci masası nasıl kullanılır

masa ne zaman kullanılır

Artık birçok oyuncu oyunun başlarında bir masa oluşturup bunu bir şekilde kullanmayı deneyebilir. Ancak, oyuncuların masada kullanmak için Netherite Nuggets ve herhangi bir elmas alet veya zırh gibi çok özel eşyalara ihtiyacı olacak.

demirci masası nasıl kullanılır
demirci masası nasıl kullanılır

Netherite oyun içinde üretilebilen çok nadir bir eşyadır. Yeraltı dünyasında nadir görülen antik kırık bloklar şeklinde gelir. Bu nedenle, oyuncular bu masayı yalnızca bir Netherite Nugget’a sahiplerse kullanabilirler. Bununla birlikte, köylüler Demirci Masasını bir alet yapımcısının yapı taşı olarak kullanmaya devam edebilir, böylece oyuncular onlarla ticaret yapmaya başlayabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Olta Nasıl Kullanılır


masa nasıl kullanılır

Demirci Masaları iki ana amaca hizmet eder. Elmas aletleri ve zırhı alt alaşımlara dönüştürmek ve köylülerin alet yapımcıları için yapı taşları olarak.

Elmas aletleri ve zırhı netherite dönüştürmek

demirci masası kullanımı
demirci masası kullanımı

Oyuncular elmas donanımlarını Anvil’in yardımıyla Netherite’e yükseltebilirken, büyü maliyetleri ve artan çalışma cezaları gibi bazı ödünler var. Bu nedenle, oyuncular herhangi bir büyü maliyeti. Veya önceden iş cezası olmadan elmas araçlarını ve zırhlarını nether’a dönüştürmek için masayı kullanabilirler. Masadaki dişliler dönüşürken dişliler eski büyüsünü koruyor. Bu, oyundaki masanın ana amacıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft demirci masası sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Sualtı Ev Yapma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER