Cumartesi, Nisan 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Fırın Nasıl Yapılır? Yapımı İçin Gerekli Malzemeler:

Minecraft Fırın Nasıl Yapılır? Bir fırın yapmak için, kutuyu ortada bırakarak tezgahın etrafına sekiz çakıl yerleştirin. Şimdi sadece fırına tıklayın ve onu kendi envanterinize sürükleyin. Minecraft fırını, oyundaki en tanınabilir bloklardan biridir. Genellikle yeni bir dünyanın açılmasının ilk birkaç dakikasında elde edilen bir bloktur. Fırın, oyuncuların demir ve altın gibi mayınlı cevherleri külçeye dönüştürmek…

Dünyanın dört bir yanındaki hayvanlardan toplanan yiyecekleri pişirmek. Daha pek çok şey için kullanabilecekleri temel bir eritme ve pişirme cihazıdır. İşte dünyayı ilk açtığınızda bir fırın yapmak için adım adım bir kılavuz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Çalışma Masası


Fırın Yapımı İçin Gerekli Malzemeler:

Bir fırın yapmak için ihtiyacınız olacak malzemeler şunlardır: 

  1. Çalışma Masası
  2. 8 Cobblestone

Minecraft Fırın Nasıl Yapılır?

Minecraft Fırın

Bir fırın yapmak için , orta karede bir boşluk bırakarak , çalışma masası GUI’nin dış çevresine sekiz parça aşağıda ki taşı yerleştirin.

Minecraft Fırın Yapımı
Minecraft Fırın Yapımı

Şimdi bloğu çalışma masasından toplamak ve kendi envanterinize sürüklemek için fırına tıklayın. Bu artık yerleştirilebilir ve kullanılabilir bir bloktur.


Minecraft Fırın Yapmak
Minecraft Fırın Yapmak

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Kalkan Nasıl Yapılır


Fırın Nasıl Kullanılır?

Bir fırına sağ tıklamak, tıpkı bir tezgahta yapacağınız gibi, sizi fırının GUI’sine götürecektir. Aşağıdaki resim gibi görünmelidir – GUI açıldığında, fırının sol üst boşluğunu istediğiniz parçalar veya çiğ yiyeceklerle doldurun. Bu, yakıt ekledikten sonra pişirmenizi sağlar.

Minecraft Fırın nasıl kullanılır
Minecraft Fırın nasıl kullanılır
  • Yakıt şeklinizi istediğiniz bloğun veya yiyeceğin altındaki boşluğa yazın. Bu kömür, kömür, bir kova lav veya tahtadan yapılmış herhangi bir şey olabilir. Bu, fırını istediğiniz bloğu veya yiyeceği pişirmek için besleyecektir.
  • Şimdi okun tamamen dolmasını beklemeniz gerekiyor. Fırın menüsünün ortasındaki ok, pişirme işlemi sırasında fırının ne kadar uzakta olduğunu gösterir.
  • Fırına konulan her bir blok ve yemek için bara ayrı ayrı doldurulur. Bu çubuk dolduğunda sıfırlanır. Bloğunuz/yiyecekleriniz daha sonra kullanım için fırından çıkarılmaya tamamen hazır olacaktır.

Artık nesneniz tamamen piştiğine veya eritildiğine göre, artık eritmenin ödüllerini toplayabilir ve bu bloğu iyi bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Fırın Nasıl Yapılır sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Tekne Nasıl Yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER