Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PS5 Spider Man 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman Geliyor Duyuruldu

PS5 Spider Man 2 Çıkış Tarihi: Insomniac Games ve Sony Interactive Entertainment’tan duyuruldu. PS5 Spider Man 2 Ne Zaman Geliyor? Spider-Man 2, bugün yeni Marvel oyununun ilk fragmanı PS5 için PlayStation Showcase sırasında bildirildi.

Bir önceki oyun, oyunun gelişimini Ocak 2019’da bitirmişti, ancak bir devamın olup olmadığını hiçbir zaman kesin bir şekilde onaylamadı.

Bugün, sonunda bu durum değişti ve tahmin edeceğiniz gibi Spider-Man hayranları Peter Parker’ı bir kez daha görmek için canlandılar, ancak şok olmadılar.


PS5 Spider Man 2 Çıkış Tarihi
PS5 Spider Man 2 Çıkış Tarihi

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: God of War Ragnarok PS5 Ne Zaman Çıkacak


PS5 Spider Man 2 Çıkış Tarihi

Haber yapıp oyunu ortaya çıkarırken, bir yayın tarihi duyurdular, ancak kesin bir yayın tarihi vermediler. PS5 Spider Man 2 Ne Zaman Geliyor? Şu an itibariyle, oyun 2023’te bir noktada genel sonuç almayı bekliyor. Şu an için oyunun yılın ilk yarısına mı yoksa ikinci yarısına mı odaklandığı henüz belli değil. Önceki oyun Eylül’de teslim edilmişti, bu nedenle devamının karşılaştırmalı bir tarihte yayınlanması olası veya başka bir deyişle 2023 sonbaharını beklemek durumundayız.

PS5 Spider Man 2 Ne Zaman Geliyor?

PS5 Spider Man 2 Ne Zaman Geliyor?
PS5 Spider Man 2 Ne Zaman Geliyor?

Daha önce bahsedilen oyunun Marvel’s Spider-Man’i PS4’e çıkmasından bu yana üç yıl  geçti. Bu noktadan sonra oyun PS5’e getirildi ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales hem PS5 hem de PS4’e çıktı. Her şey düşünüldüğünde, Miles Morales’in deneyimi bağlantılı ve seride uygun bir oyun olmuştu.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Chivalry 2 Yeni Güncelleme


2018’in Marvel’s Spider-Man’i, aynı anda God of War, Horizon Zero Dawn ve Uncharted 4: A Thief’s End’i geride bırakan, PS4 oyunlarının en iyisi oldu. Marvel oyunu, ticari ilerleme kaydetmesinin yanı sıra, ayrıca uzmanlar tarafından bir başyapıt seçildi, Metacritic’te 87 puan aldı. Devam oyununun kendisine gelince, şu anda göze çarpan detaylar az, ancak bu beklenen bir şey. Ayrıca, yeni detayların ortaya çıkması çok uzun sürmeyecektir. Spider-Man hayranlarının hatırlayacağı gibi, 2018’deki Marvel Spider-Man’e hazırlanırken Sony ve Marvel Games, oyunu pazarlamak için hiçbir şey yapmadı ve devam oyununun pazarlamasının farklı olmasını beklemek için hiçbir neden yok.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PS5 Spider Man 2 Çıkış Tarihi? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring Açık Dünyası


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER