PubG Mobile Hangi Silah Daha iyi: En İyi Silahı Listeledik

PubG Mobile Hangi Silah Daha iyi
PubG Mobile Hangi Silah Daha iyi

PubG Mobile Hangi Silah Daha iyi? PUBG Mobile, her bir silahın özelliklerini tanımlayan çeşitli türlerle oldukça geniş bir silah yelpazesine sahiptir. PUBG Mobile’da en çok hangi silahın zarar verdiğini merak ediyorsanız bu yazımızda oyundaki en güçlü atışlardan bahsedeceğiz. Bilmeniz gereken ilk şey, PUBG Mobile’da bulunan silah türleridir.

Taarruz Tüfekleri, SMG’ler, Av Tüfekleri, SMG’ler, Tabancalar, Özel Öğeler, Yakın Dövüş ve Fırlatma alabilirsiniz. Ve daha sonra değineceğimiz keskin nişancı tüfekleri. Taarruz Tüfekleri, büyük hasara ve orta menzile sahip çok yönlü silahlardır. Oyundaki en bol ve analitik olarak kullanışlı silahlardır. Ancak, PUBG Mobile’da bu kategorideki en yıkıcı silah değil.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Klan İsimleri


PubG Mobile Hangi Silah Daha iyi

PUBG Mobile’daki en yıkıcı silah şüphesiz dinamittir. Ama biz burada onları dikkate almayacağız, mermi kullanan tabancalar eksi sağlık hakkında konuşacağız. Ancak, yakın mesafeden tek atışta bir kişiyi öldürebilecekleri için pompalı tüfeklerin en ölümcül silah olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak, neden olmadıklarını birazdan anlatacağız.

Cevap basit. Hiçbir tüfek, gelişmiş korumaya sahip oyuncuları alt edemez. Bunun nedeni, hiçbirinin 100’den fazla hasar vermemesidir. PUBG Mobile’daki en yıkıcı silah, Hassas Tüfek kategorisi veya AWM’dir. Bu tüfek, kurban koruyucu giysi giymediği sürece bir oyuncuyu tek atışta öldürebilir. Ancak bir vesikalık fotoğrafla, hangi kaskı taktığınız önemli değil.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile için En İyi Kontrol


PubG Mobile En iyi Silah

PubG Mobile En iyi Silah için…..

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz. Böylelikle Websesi’nin Tüm Haberlerinden bizzat Haberdar Olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Hangi Silah Daha iyi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile BP Nedir


Bu içeriğe oy verin!