Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile MS Nasıl Düzeltilir? MS iyileştirme Adımları

PubG Mobile MS Nasıl Düzeltilir? Düşük milisaniye oranları tüm oyuncular için kıyamettir. Bu kesinlikle her şeyi yavaş ve bir PUBG evinde kilitli kalma riski altında yapmak anlamına gelir. PUBG Mobile’da MS’yi nasıl geliştireceğinizi bilmiyorsanız, size süreci göstereceğiz. Öncelikle bilmelisiniz ki ms dediğinizde milisaniyelerle ölçülen bilgi gönderme ve alma gecikmesini kastediyorsunuz. Optimum değer 10’dan küçük veya ona eşit olmalıdır, ancak 50 biraz kabul edilebilir.

100’ün üzerindeyse, bir sorununuz olduğu içindir. Bu değer tek bir bileşene, yani bağlantı hızına bağlı olarak artar veya azalır. Milisaniyeleriniz çok yüksekse, sorununuz her zaman internet sağlayıcınızla veya en azından çoğu durumda olacaktır. Bu anlamda en az 3 Mbps internete sahip olmak en iyisidir ancak internetin onda biri her şeyi sağlayacaktır. Minimum gereksinimin 3 olduğunu ve sinyalin bazen başarısız olduğunu unutmayın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Silah Yükseltme


PubG Mobile MS Nasıl Düzeltilir?

Battle Royale oyunu PUBG Mobile, oyuncuların oynadıkları ilk oyundan başlayarak oyunun bugüne kadarki tüm geçmişine sahip olmalarını sağlıyor. Oyun kısa süre önce iki yıllık yıldönümünü kutladı ve tüm oyunların iniş ve çıkışlarının bir montajını sergiledi. Özet ayrıca daha önce hiç paylaşılmamış oyun istatistiklerini de içerir.

PubG Mobile MS Düzeltme
PubG Mobile MS Düzeltme

PUBG Mobile’da yüksek ping sorununu çözmek için bazı stratejiler anlattık. PUBG Mobile için ping azaltma stratejileri için bazı önerilerimiz var. PUBG Mobile’da bir ping azaltma stratejisi uygulayarak yüksek ping sorunlarını kolayca düzeltebilirsiniz.

PUBG Mobile’da yüksek ping hepimizi rahatsız ediyor. Oyunlarda yüksek pingler oyun oynarken gecikmeye neden olabilir ve birçok oyuncu yüksek pinglerden şikayet eder. Yüksek bir ping, oyun deneyiminizi daha da kötüleştirebilir ve genellikle yüksek bir pingden girdiğiniz çakışmaları kaçırırsınız. Oyun deneyiminizi artırmak için PUBG Mobile ping azaltma stratejilerini de açıklıyoruz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobil Grafik İyileştirme


PubG MS Düzeltme

Öte yandan, sorun internet değilse, muhtemelen telefonunuzdur. Pil tasarrufunu, veri tasarrufunu kapatın ve arka planda sahip olduğunuz tüm uygulamaları kapatın. Bu şekilde PUBG Cep telefonunuzun sahip olduğu tüm verilerin işlenmesini, gönderilmesini ve alınmasını taahhüt etmiş olursunuz.

Bu işe yaramazsa, oyunu uygulama mağazanızdan yeniden yüklemeyi deneyin. Başarısız olabilecek şey, PubG Mobile üst klasöründeki bozuk dosyalardır. Şimdi her şey iyi çalışmalı. MS’nizi daha da azaltmak istiyorsanız, lütfen bölgenizdeki bir sunucuya bağlanın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile MS sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Ücretsiz UC Alma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER