Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme (silinen fotoğrafları)

Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme! Snapchat uygulaması sosyal medya uygulamaları arasında en popüler olanlardandır. Bu programda arkadaş ekleme sistemi mevcuttur. Kullanıcılar fotoğraf ve video çekebilir, çektikleri bu fotoğraf ve videoların üzerine kısa kısa notlar ekleyebilir ve tüm bunları kendilerinin belirleyebileceği. 1 ve 10 Arasındaki saniyelerde paylaşabilecekleri bir sosyal medya platformudur. Özellikle anlık hikaye paylaşmak isteyen sosyal medya kullanıcıları tarafından tercih edilir.

Snapchat uygulamasını açtığınız anda karşınıza direkt fotoğraf çekme ekranı çıkacaktır. Ön ya da arka kamerayı ayarlayarak dilediğiniz gibi fotoğraf ya da video çekip, istediğiniz sürede paylaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Snapchat Dil Değiştirme


Snapchat silinen fotoğrafları geri getirme

Snapchat fotoğrafları geri getirme için birden çok yöntem vardır. Bunlara örnek verecek olursak ilk olarak ön bellekten fotoğraf kurtarma diyebiliriz. Eğer i phone kullanıyorsanız Ayarlar – Genel – Aktar ve Sıfırla – Tüm içerikleri ve ayarları sil – Uygulamalar ve veriler. İcloud yedeklemesinden geri yükle şeklindeki basamaklarda ilerleyebilirsiniz. Google Drive kullanıyorsanız google drive’a gidip google hesabınızda oturum açmalısınız. Son yedekleme kısmına gidip snapchat klasörüne bakabilirsiniz. Telefonunuz Drive ile senkronize edilmişse şansınız yüksektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Snapchat Silinenleri Geri Getirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Snapchat Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; ST Ne Demek