Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Emel Müftüoğlu İnstagram Hesabı Nedir? (Sosyal Medya Hesapları)

Emel Müftüoğlu İnstagram Hesabı Nedir? EMEL MÜFTÜOĞLU kimdir ve kaç yaşında? Emel Müftüoğlu nereden geliyor? İşte şarkıları ve biyografisi …..

Pop şarkıları ve hayranlık uyandıran sesiyle adından söz ettiren Emel Müftüoğlu, bu akşamki “Şarkılar Bize Anlatır” programına konuk oldu. İzleyiciler, Emel Müftüoğlu kimdir ve kaç yaşındadır sorularına yanıt arıyor. Peki Emel Müftüoğlu nereden geldi? İşte haberimizin devamında Emel Müftüoğlu’nun biyografisi ve şarkıları… Emel Müftüoğlu, bu haftaki “Şarkılar Anlatıyor” programının konuklarından biri. Her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyiciler misafirlerinin hayatlarını öğrenmek istiyor. Bu konuklardan biri de Emel Müftüoğlu. Peki Emel Müftüoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ercan Saatçi İnstagram Hesabı


Emel Müftüoğlu Kimdir?

Emel Müftüoğlu, 14 Ekim 1961 İzmir doğumlu Türk şarkıcı ve oyuncudur. Merdivenci ailesinin babasına mensup olan Emel Müftüoğlu, Afyonkarahisar’ın babası ile Artvin’in annesinin kızı olup, ilk ve orta öğrenimini babasının askerliği nedeniyle farklı illerde tamamlamıştır. Ünlü olmadan önce uzun yıllar Afyonkarahisar TEK Görevlisi olarak yaptı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnstagram Profil Resmi Nasıl İndirilir


Emel Müftüoğlu Şarkılarının Listesi;

  1. Karlar Düşer (25 Eylül 1990)
  2. Faka Bastın (1992)
  3. Emel’ce (1994)
  4. Ruhun Duymaz (1995)
  5. Bana Özel (1998)
  6. Mucize (2000)
  7. Arabesk (2002)
  8. Çok Ayıp (2004)
  9. Emel ile Yeniden (2016)

Emel Müftüoğlu İnstagramı

Emel Müftüoğlu’nun İnstagram hesabına erişmek için aşağıda ki butona tıklayınız..

Emel Müftüoğlu İnstagram Hesabı

İnstagram Hesabına ulaşmak için buraya tıklayınız

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Emel Müftüoğlu İnstagram Hesabı Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer İnstagram Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Öldüğümde İnstagram Hesabıma Ne Olur


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER