Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En iyi PS5 oyunları: PlayStation 5’te oynamanız gereken 3 Oyun

En iyi PS5 oyunları Nelerdir? Günümüzde pahalı fiyatlardan dolayı PlayStation 5 almayı başardınız mı? Eğer öyleyse, hangi oyunların zaman ayırmaya değer olduğunu bilmek isteyebilirsiniz. İşte oynamanız gereken en iyi PS5 oyunlarından bazıları. Sürekli dünya olaylarına ve stok sıkıntısına rağmen, PS5’in ilk yılı başarılı geçti, ancak durum 2020’nin sonundan beri değişti.

Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla PlayStation 5 oyunu var. Bunlardan bazıları PS5 konsolunun özelliklerinden daha iyi yararlanıyor ve diğerlerinden daha güçlü. 2022’ye girerken, ilk oyunlardan bazıları PS5 oyun kataloğunun zirvesi olmaya devam ederken, diğerlerinin yerini yeni ve heyecan verici rakipler alacak.

PS5 En iyi Oyun

PS5 En iyi Oyun
PS5 En iyi Oyun

PS5 konsolunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için bazı PlayStation 5 oyunlarını deneyimlemeniz gerekir. Konsolunuzun ömrünün ikinci yılına girdiğinizde oynamanız gereken en iyi yedi PS5 oyunu burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi CSGO oyuncusu


En iyi PS5 oyunları

BONUS: PS Plus Collection

Birçok PS5 kullanıcısı için PS Plus Collection, konsol sahibi olmanın büyük bir avantajıdır. Çoğu son nesil olan birçok oyun burada teknik olarak tavsiye edilse de, her oyun yeni donanımlarla Güncellenmektedir. Bu özel PS5 hizmeti aracılığıyla, tüm PS Plus üyeleri, mevcut en iyi PS5 oyunlarına çok sayıda erişebilir.

3. Returnal

Returnal Fragmanı

Returnal oyunu herkes için etkili olmayabilir ve bazı kişiler için sistem gereksinimleri uyumlu değildir. Bu oyun Günümüz oyun alışkanlıklarına ayak uyduramıyor. Ancak, From Software’in oyunu gibi, Housemarque’ın hayatta kalma/psikolojik korku macerası, gizemli bir şekilde, zaman yaratanların derisinin altında gizleniyor. Oyuncu buna alıştığında, Returnal neden sevmeye zaman ayırmaya değer olduğunu açıklamaya başlayacakdır.

Başlığın kalitesi, özgünlüğü ve yaratıcılığı nedeniyle bu liste için seçilmiştir. Sadece bu da değil, PS5’e gerçekten gösterecek bir şeyler veriyor. Oyunun her yönü, ödüllendirici, sürükleyici ve hatta bazen biraz sinir bozucu bir deneyim yaratmak için PS5 sistemiyle birlikte kullanılıyor.

2. Ratchet & Clank: Rift Apart

PS5 ilk çıktığında “Ricky and Clank” oynamayı en çok beklediğimiz oyunlardan biriydi. Bu etkinliğin oyun demosu çevrimiçi izleyicileri hayrete düşürdü. PS5’in özelliklerini belki de ilk kez gördüğümüz için beklentiler yüksekti.

Neyse ki, “Ricky ve Ding Dong: Rift Valley” Bizleri hayal kırıklığına uğratmadı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi Valorant oyuncusu


1. Demon’s Souls

PS3’teki orijinal Demon Soul, From Software’in Tough Soul serisindeki ilk oyundur. Büyük beğeni toplayan bu yeni oyun Boletaria’daki yolculuğunuzda şeytani düşmanlara ve ürkütücü patronlara karşı savaşmanıza olanak tanır. Bir zamanlar gururlu olan bu krallık karanlık tarafından yutulur. Demon’s Souls, çıkışından 12 ay sonra bile PS5’teki konsol için en oyun olmaya devam ediyor. PS5’in görsel aslına uygunluğunu, DualSense denetleyicisini ve diğer özelliklerini çoğu oyunun kullanmadığı şekillerde kullanır.

PS5’inizin 2022’de neler yapabileceğini görmek istiyorsanız Demon Soul mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi PS5 oyunları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: VALORANT Espor başvuru


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER