Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Server Değiştirme; Rehberi Sunucunuzu Değiştirin

Valorant Server Değiştirme Nasıl Yapılır? Mevcut Sunucunuzdan memnun değilsiniz ve Valorant’ta Serverinizi/Sunucunuzu değiştirmek mi istiyorsunuz? Veya rekabetinizi Farklı avrupa sunucularına giderek yükseltmek mi istiyorsunuz? Ki bu böyledir. Yanlış bir anlaşılma olmasını istemem. Çünkü Avrupa sunucularında rekabet her zaman fazladır. Bu çoğu oyun için geçerli bir durumdur.

Rekabet modunda her zaman çaylaklara karşı mı oynuyorsunuz? Arkadaşlarınızla oynamak istiyorsunuz ama onlar deniz aşırı farklı sunucularda mı oynuyorlar. Artık Riot Games, sunucu bölgesini manuel olarak değiştirme seçeneği sunuyor. Başka bir seçenekse Valorant için bir VPN’e ihtiyacınız var. Bir VPN, IP adresinizi gizler ve onu bir başkasıyla değiştirir. Bu, siteyi dünyanın başka bir yerinde olduğunuzu düşünmesi için kandırır. Bu, Valorant’ı başka bir bölgede oynamak için mükemmel bir araç haline getiriyor. Oyunun içinden sunucunuzu değiştirmeyi öğrenmek için okumaya devam edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Sıra Devre Dışı


Valorant Server Değiştirme

Herhangi bir çevrimiçi çok oyunculu oyuncu, bazı sunucuların diğerlerinden daha hızlı olduğunu bilir. Günün saati, haftanın günü ve hatta sunucu konumundan uzaklık gibi faktörler, oyun içinde önemli bilgileri ne kadar çabuk alabileceğinizi etkileyebilir. Valorant, kayıtsız tıklamaların çok sık olmamasını sağlamak için 128 işaretli sunucuya sahiptir, ancak bazen olması gerekir. Bölgenizdeki başka bir sunucunun daha hızlı pinge sahip olduğunu düşünüyorsanız, birkaç kolay adımda sunucular arasında geçiş yapabilirsiniz:

Adım 1; Oyunu başlatın.

Adım 2; Maçınızı başlatmak için oyna düğmesine tıklayın.

Adım 3; Oyun Modu seçin.

Adım 4; Mouse’unuzu Oyuncu Kimlik Kartınızın hemen üstünde bulunan aşağıda ki görselde ki simgeye tıklayın.

Valorant Server Değiştirme
Valorant Server Değiştirme

Adım 5; Artık Valorant’ın resmi bir şekilde sunduğu sunucunuzu değiştirmiş oldunuz. Yani artık bir vpn kullanmanıza gerek yok.

Valorant Sunucu Değiştirme
Valorant Sunucu Değiştirme

Unutmayın, düşük gecikme süresi sergileyen bir sunucuya ihtiyacınız var. Başka bir sunucudan daha yüksek bir ping görürseniz, ona geçin. Daha iyi yönlendirmeye sahip bir sunucu seçtiğiniz sürece yakınlık önemli değildir. Ayrıca, tercih ettiğiniz sunucuyu alacağınız garanti olmadığından kuyruğa girmek veya sırada beklemek için en fazla üç tercih edilen sunucu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz sunucuyu alamamaktan korkuyorsanız, Riot’un geliştiricilerinin bir yanıtı var: Oyunu beklemeden önce tercih ettiğiniz sunucu için sıraya girebilirsiniz. Maçtan önce tercih ettiğiniz sunucu için sırada beklemek. Bir maç noktası aldıktan sonra bir sunucu seçmek yerine, seçtiğiniz sunucuya girme şansınızı artıracaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Server Değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Ping Düşürme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER