Pazar, Nisan 14, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Wild Rift Kassadin Ne Zaman Gelecek, Çıkış Tarihi Duyuruları

Wild Rift Kassadin Ne Zaman Gelecek? Wild Rift yaması 3.3 yakında geliyor. Üç yeni kahraman, Legendary Queue’nun tanıtımı ve yepyeni bir Wild Pass ile geliyor. Yeni içerik için uzun süren bekleyiş sonunda sona erdi. Yama notları 3.3 Yama burada. Wild Rift için tipik güncelleme programı, Uluslararası Semboller Turnuvası nedeniyle önemli ölçüde ertelendi. Tam bir yama biraz uzakta olsa da, bir ton içerik geliyor ve beklemeye değer. Yama sırasında piyasaya sürülen yeni kahramanlar Samira, Sion ve Kassadin’den Elemental Drake’ler nihayet ilk kez sahneye çıkıyor. Legendary Tail sıralamaları düzeltmeyi vaat ediyor. Aslında bu yama için İncelenecek çok şey var. Wild Rift yaması 3.3 hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Wild Rift Vahşi Çekirdek Satın Al


Wild Rift Kassadin Ne Zaman Gelecek, 3.3 Yamasında Neler değişiyor

Samira, Sion ve Kassadin resmi olarak açıklandı. Yeni kahramanlar, büyüyen bir kadroya etkili bir şekilde daha fazla değişken ekleyerek meta verileri iyileştirmeye yardımcı olur. Tabii ki, eklemeler doğrudan League PC’den geliyor. Ancak bu şampiyonlara aşina olmayanlar için, işte onların kitlerinin kısa bir özeti. Samira, üstün yeteneğine sahip iki çizgili bir nişancı oyunu oynuyor. Biraz ADC Katarina gibi oynuyor. Kazanmak için ultisi ile dönüyor ve öldürmelerden sprint sıfırlamaları alıyor. Ancak, ultisini etkinleştirmek için tekrar etmeyen yetenekleri (ve temel saldırıları) birbirine bağlayarak pasifini E’den S’ye istiflemelidir.

Sion mutlak bir birimdir. Sion kesinlikle korkunç bir karakterdir. Sionu Öldükten sonra bile ondan kaçacak delik arayacaksınız.

Ve son olarak, Kassadin. Üçlünün tek AP şampiyonu olarak genişletilebilir bir orta koridor oyuncusu. Ultisi gerçekten de hem saldırı hem de kaçmak için mükemmel bir yetenektir. Bu hareketi daha da korkutucu yapan şey, çok düşük bir bekleme süresine sahip olmasıdır. Maksimum hızlanmada sadece 2 saniye. Üç oyunun çıkış tarihleri ​​henüz belirlenmemiş olsa da Kassadin’in Temmuz’da, diğer ikisinin ise Ağustos veya Eylül’de piyasaya çıkması bekleniyor.

Wild Rift Kassadin Ne Zaman Gelecek
Wild Rift Kassadin Ne Zaman Gelecek

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wild Rift Kassadin Ne Zaman Çıkacak sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Wild Rift RP Fiyatları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER