Çarşamba, Mayıs 29, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En Çok Oynanan Oyunlar Listesi (Fortnite, Black Ops, FIFA 21, Destiny 2)

Techno Websesi’den En Çok Oynanan Oyunlar Listesi sizler için hazırlandı. PlayStation 5 bir yıldır piyasada ve en çok oynanan oyun ise Fortnite oldu. Sony’nin en yeni oyun konsolu kısa süre önce birinci yıl dönümünü kutladı. Bu vesileyle üretici, konsolun ilk yılı hakkında bazı ilginç gerçekleri paylaşan bir blog yazısı yayınladı.

Sony’ye göre Fortnite, Call of Duty: Black Ops Cold War, FIFA 21, NBA 2K21, Assassin’s Creed Valhalla, Destiny 2 ve diğer birçok popüler oyunu yenerek en popüler PS5 oyunu oldu. (geçen yıl). En yeni nesil konsollarda bile Fortnite hala dünyanın en popüler oyunudur. Bu, Epic Games’in Battle Royale oyununun ölmekte olan bir oyun olduğuna dair inancına aykırı. Aksine en çok oynanan online oyunlar kategorisinden biridir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam en iyi oyunlar


En Çok Oynanan Oyunlar Listesi

PS5 oyuncuları 2021’de Fortnite oynamayı sevdi. İşte en çok oyuncusu olan oyunlar listesi:

  • Fortnite,
  • Call Of Duty: Black Ops Cold War
  • FIFA 22
  • NBA 2K21
  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Destiny 2
  • MLB The Show 21
  • Marval’s Spider-Man: Miles Morales
  • Demon’s Souls
  • NBA 2k22

İlk yıl oyuncular PS5’te toplam 4,6 milyar saat oynadı. Gerçekler, Fortnite’ın bu süre zarfında en önemli paya sahip olduğunu kanıtladı. Call of Duty: Black Ops Cold War ikinci sırada yer alırken, FIFA 21, NBA2K21 ve Assassin’s Creed Valhalla ilk 5’e girdi.

Birkaç oyuncu,

Fortnite’ın tüm PS5 özel oyunlarını nasıl yendiğine ve en iyiler arasında yer aldığına dikkat çekti. Battle Royale oyununun hala çok popüler olduğunu açıkça gösteriyor. Bu sezon oyunu yeniden canlandıran Sezon 2 ve Sezon 8’i selamlasa da, yıl boyunca hala çok popüler gibi görünüyor. Bunun nedeni, oyunları klavye ve mouse aracılığıyla oynamak için konsolları ve denetleyicileri seven oyuncuların giderek daha popüler hale gelmesidir. Fortnite’ı PS5’te en çok oynanan oyun yapan da budur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Trendyol Yılbaşı İndirimleri


Fortnite, tüm PS5 oyunlarını yenmeyi nasıl başardı?

Sony, oyun konsollarını tanıtmak için özel fiyatlar kullanıyor. Benzer şekilde, birkaç yeni özel oyun da PlayStation 5 satışlarını artırdı. Bu nedenle oyuncular Fortnite’ın tüm bu oyunları yendiğini ve platformda en çok oynanan oyun haline geldiğini görünce şaşırdı. PS5’e özel oyunların çoğu, çok oyunculu savaş oyunları değildir.

Birçok hikayede oyuncuların birkaç saat içinde tamamlayabileceği hikayeler vardır. Doğal olarak Fortnite gibi sınırsız oyunlar binlerce saat oynanabilir ve güncel kalabilir. Bu nedenle, “Spider-Man: Miles Morales” gibi oyunlarla karşılaştırıldığında, kullanıcılar bu oyuna daha fazla zaman ayırabilmektedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En Çok Oynanan Oyunlar sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: David de Gea Valorant takımı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER