Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft 1.19 APK Son Sürüm (Beklenen özellikler, eklemeler)

Minecraft 1.19 APK Son Sürüm dosyasında neler ile karşılaşacağız? Minecraft 1.19 Wild Güncellemesi 2022’de yayınlanacak. Minecraft Caves ve Cliffs güncellemesinin son olarak tamamlanmasıyla Mojang, Minecraft için bir sonraki büyük güncellemeyi yeniden başlattı. Bu sefer Wild Update adını verdiler. Kasım ayında Mojang, Minecraft 1.19 The Wild güncellemesini duyurdukları ve takip edecek çeşitli özellikleri duyurdukları bir Minecraft Live etkinliği düzenledi.

1.19 Güncellemesi Minecraft’ın amiral gemisi güncellemesi olarak kabul edildi, ancak Mojang bu yeni güncellemeyi bir adım öteye taşıyarak yeni biyomlar, yaratıklar, öğeler ve daha fazlasını getirdi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Mojang Ekranında Durdu


Minecraft 1.19 Güncelleme APK Son Sürüm hakkında bilinmesi gereken her şey

Minecraft 1.19 APK Wild Update, sevilen açık dünya hayatta kalma oyununa bir dizi yeni özellik getiriyor.

– Yeni biyomlar ve yapılar –

Oyuncular, Wild güncellemesindeki yeni biyomlar aracılığıyla oyunda radikal bir karar almak zorunda kalacaklar. Yaklaşan Minecraft 1.19 The Wild güncellemesi ile bu devam edecek.

The Wild Güncellemesinde, bataklık biyomu tamamen elden geçirildi ve Mangrove Bataklığı adlı yeni bir bataklık alt biyomu eklendi. Bunlar mangrov köklerine ve yeni çamur blokları olan yeni mangrovlara sahip olacak. Yeraltı, Minecraft 1.19’un Wild güncellemesi sonunda son derece korkunç bir karanlık biyom ve karanlık şehir inşası getirecek. Bu Shulk Shrieker, Shulk Catalyst, Frame Block, vb. Gibi çeşitli shulker bloklardan oluşan ana dünyanın en derin yerinde sağlanacaktır.

Yeni çeteler

Minecraft 1.19 Güncelleme
Minecraft 1.19 Güncelleme

1.18 güncellemesinde yeni yaratıklar tanıtılmadı, ancak oyuncular Minecraft 1.19 The Wild Güncellemesi ile yeni yaratıkları dört gözle bekleyebilirler. İyileştirilmiş bataklık biyomunu ve yeni derin karanlık biyomu tanıtırken, güncellenmiş yeni yaratıklar içerecekler.

Minecraft, yaklaşan bir güncellemede kurbağalar gibi pasif yaratıkları içerecek. Bu canlılar çeşitli biyomlarda bulunabilir ve biyom koşullarına göre farklı renk çeşitlerine sahiptir. Ateş böcekleri güncelleme ile eklenecek ve kurbağalar için yem olarak kullanılacaktır. Deep Dark Biome, Warden adında tehlikeli ve güçlü bir düşman yaratığı içerecek. Bu, Minecraft’ta oyuncuyu duyabilen, koklayabilen ve vahşice saldırabilen ilk (göremeyen) bir yaratık olacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Ağaç Büyütme


Diğer özellikler

Minecraft 1.19 The Wild Update’te oyuncular ayrıca eşyaları taşımak için gemiye kutular yerleştirecekler. Güncellemede Darkness adlı yeni bir efekt görünebilir. Bu özellik, oyuncu koruyucuya yaklaştığında etkinleştirilir.

Bu makale yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft 1.19 APK Son Sürüm sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft OpenGL Hatası


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER