Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Büyü Masası Yapımı, Nasıl Yapılacağına Dair Bilgiler

Minecraft Büyü Masası Yapımı için gerekli olan malzemeler nelerdir? Minecraft Büyü Masası Nasıl Yapılır? Yapmanız için gerekli olabilecek tüm materyalleri listeledik.

Öğelerinizi büyülemek, Minecraft’ta gücü artırmanın ve daha hızlı yağmalamanın en hızlı yollarından biridir. Ancak bunu yapmak için büyüleyici bir masaya ihtiyacınız var. Ek faydalar için büyüleyici bir masa oluşturmak için gerekli öğeleri elde etmek her zaman oyuncunun ana hedeflerinden biridir. Makas, çakmaktaşı ve çelik, kalkanlar, kurşun, yelekler ve diğer birkaç eşya dışında tüm aletler, zırhlar ve teçhizat için masalar büyülenebilir.

Minecraft’ta yeni başlayanlar için harika bir kılavuzumuz var. Minecraft Rehberi sayesinde Tüm Yapılabilecek eşyaların listesini resimli bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft piston yapımı


Minecraft Büyü Masası Yapımı

Minecraft’ta büyüleyici bir masa yapımı için ihtiyacınız olacak:

  1. 2 elmas
  2. 4 blok Obsidyen
  3. 1 kitap

1- Elmaslar Minecraft’ta en yaygın olanıdır ve y-koordinatları 10 ve 11’de, tercihen 5-12’de bulunur. Tabakada bulunan en nadir cevherlerden biridir. Sadece bir demir kazma veya daha yüksek bir kazma ile kazılabilirler. Tarifin kendisinde sadece iki tane varken, büyüleyici bir masa yapmak için en az beş tane bulmanız gerekecek.

2- Obsidiyen, yalnızca lavlara akan su çarptığında ortaya çıkan koyu siyah bir bloktur. Bir kova yaparak, kendiniz yapabilirsiniz. Lav toplamak için bir kova kullanın ve dört bloklu bir çukura dökün. Lava akması için bir yükseklikten su dökün. Bunu yapmak lavın obsidiyene dönüşmesine neden olur. Elmas Kazmayı ürettikten hemen sonra, işlenmesi için 3 elmas ve iki çubuk gerektiren dört obsidyen bloğu kazın.

3- Bir kitap, üretim sürecine başlamadan önce ihtiyaç duyulan son öğedir. Bir kitabı edinmenin bir yolu onu hazırlamaktır. Harita kılavuzunun nasıl yapılır bölümünde belirtildiği gibi. Kağıt yapmak için arka arkaya üç şeker kamışı yerleştirilmelidir ve ineklere ödül olarak genellikle köpük verilir. Deri ve kağıdınız olduğunda, bu tarifle bir kitap yapın:

minecraft büyü masası nasıl yapılır (Resimli)

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Büyü Masası Yapımı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Lamba Yapımı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER