Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Maden Fırını Yapımı, Nasıl Yapılır?

Minecraft Maden Fırını Yapımı için kullanılan malzemeler nelerdir ve nasıl yapılır? Kesinlikle bir şey itiraf etmemiz gerekirse Fırın olmadan Minecraft’ta çok çabuk ölürdünüz. Fırınlar, açlık çubuklarını daha iyi iyileştirmek için et pişirmek, cevherleri eritmek. Kömüre alternatif olarak kömür yapmak gibi birçok fayda sağlar. Neyse ki, fırınların yapımı kolaydır ve çoğu hayatta kalmanın ilk gününde yapılır. İşte bunu yapmak için hızlı ve kolay bir kılavuz.

Minecraft’ta yeni başlayanlar için harika bir kılavuzumuz var. Minecraft Rehberi sayesinde Tüm Yapılabilecek eşyaların listesini resimli bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Büyü Masası Yapımı


Minecraft Maden Fırını Nasıl Yapılır

Minecraft Maden Fırını nasıl yapılır için gerekli olan malzemeler aşağıda ki gibidir;

  • 8 Taş
  • Çalışma Masası
  • Sonuç Fırın

Minecrafta’ta Tüm Eşyaları ve nesneleri nasıl yapabileceğinizi öğrenmek istiyor musunuz? Bu tarz konularda aklınıza takılan herhangi bir şey olduğunda bir rehbere ihtiyacınız olacaktır. Sizler için Tüm Nesnelerin Nasıl Yapılacağına Dair bir rehber hazırladık. Minecraft Rehberi kılavuzumuza ziyaret ederek aklınıza takılan her şeye sahip olabilirsiniz.

Minecraft Maden Fırını Yapımı

Çalışma masası açın. Çalışma tezgahınıza sağ tıklayın.

Minecraft Maden Fırını
Minecraft Maden Fırını

İşleme alanına sekiz çakıl taşı yerleştirin. Bölgeye sekiz parke taşı bloğu sürükleyin. Boş kalan merkez hariç her kareyi doldurun.

Minecraft Maden Fırını Nasıl Yapılır
Minecraft Maden Fırını Nasıl Yapılır

Fırını hızlı yuvanıza sürükleyin. Sonuçlar alanında bir fırın görünmelidir. Ekranın altındaki hızlı yuvaya sürükleyin.

Yere koyun. Fırını seçin ve zemine yerleştirmek için sağ tıklayın. Blok boyutlu gri bir fırın görünmelidir.

Fırını kullanmak için sağ tıklayın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Maden Fırını Yapımı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft piston yapımı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER