Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft nasıl ücretsiz indirilir – ücretsiz nasıl oynanır?

Minecraft nasıl ücretsiz indirilir? Minecraft nasıl ücretsiz oynanır: Bu Microsoft oyunu sizi anında büyüleyecek. Minecraft nasıl ücretsiz indirilir: 140 milyon aktif kullanıcısı olan oldukça popüler bir oyundur. Minecraft, dünyanın en popüler oyunlarından biridir ve yıllar içinde boyutu büyümüştür. Nekadar büyük? Daha önce aylık yaklaşık 131 milyon aktif kullanıcıya sahip olan Microsoft’un oyunu. CEO Satya Nadella 2021’in üçüncü çeyreğine ilişkin mali sonuçları açıkladığında 140 milyona yaklaşıyordu.

Söylemeye gerek yok, Minecraft’ın artan popülaritesinin arkasındaki sebep, sizi kolayca çekebilmesidir. Oyun dünyasında yeniyseniz ve Minecraft oynamaya hevesliyseniz, oyunu en azından bir süreliğine ücretsiz oynamanın bir yolu var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft köy kodu


Minecraft nasıl ücretsiz indirilir

Oyun ilginizi çekerse, 1.474 Rs karşılığında Microsoft Store’dan da satın alabilirsiniz. Alternatif olarak, Android akıllı telefonunuzdan da alabilirsiniz. Ancak ilk kez yapıyorsanız, bilgisayarınızda ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. İşte Minecraft’ı bilgisayarınıza ücretsiz olarak nasıl indireceğinize dair adım adım bir kılavuz.

Adım 1: Bilgisayarınızı açın ve Microsoft Store’a gidin.

Adım 2: Windows 10 için Minecraft’ı arayın ve tıklayın.

Adım 3: Ücretsiz Deneme seçeneğine tıklayın.

Adım 4: Şimdi, Microsoft sizden e-posta kullanarak hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir.

Adım 5: Bunu tamamladıktan sonra Minecraft yükleyici uygulamasını PC’nize indirin ve oyunun deneme sürümünü oynamaya başlayın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft komut bloğu kodları


Nasıl Ücretsiz Oynanır

Bu işlemin sizin için biraz zahmetli olduğunu düşünüyor ve oyunu indirmek istemiyorsanız, oyunu indirmeden oynamanın başka bir yolu daha var. İşte yapmanız gerekenler:

Adım 1: classic.minecraft.net’e gidin .

Adım 2: Bir kullanıcı adı girin.

Adım 3. Oynamaya başlayın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft nasıl ücretsiz indirilir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Dungeons en iyi silah


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER