Çarşamba, Mayıs 29, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Moon knight 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak (7. bölüm Çıkış Tarihi)

Moon knight 2 Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Marvel’in “Moon knight“ının bu kahramanın zihninin merkezine Charlie Kaufmanvari bir hikayesidir. 1. Sezon sonu beklendiği gibi oldu. Artık bu adamların cehennemde olduğundan eminiz :). Moon Knight’ın sezon finali…. Moon Knight’ın üçüncü bir kimlikle aniden ortaya çıkışı göz önüne alındığında. Marvel Sinematik Evreninin tamamlanmayabileceğini düşünüyoruz. Ömür boyu süper kahraman oyununda kalabileceği fikri hakkında söyleyebileceğimiz bir çok şey olabilir. “Neyse ki, odak noktamızın [Moon Knight] olduğu konusunda hemfikiriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Moon knight 6. Bölüm Çıkış Tarihi


Moon knight 2. Sezon Çıkış Tarihi

Ne yazık ki, Marvel bize her zamanki nezaketini göstermiyor. Bu yüzden burada çok fazla spekülasyon yapamayız. Yine de Marvel’in, karakterin maceralardaki suç ortaklarına katılmak için Moon Knight’ı süper kahraman sanal alanına davet edeceğini tahmin ediyoruz. En azından çizgi romandakiler gibi düşünebiliriz. Disney’in Moon Knight ikinci sezonundan önce Steven Grant/Mark Spector/Jack Lockley’nin Blade veya The Black Knight’ı ziyaret etmesini bekleyin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Sonic Prime Çıkış tarihi


Moon knight 2 Sezon Ne Zaman ve Konusu Nedir

Moon knight 2. Sezon Çıkış Tarihi

Moon Knight’ın son sezonunda…. Mark Spector’un üçüncü (ve yeni!) kimliğinin Arthur Harrow’u akıl hastanesinden alıp bir limuzine bindirdiğini ve ardından vurduğunu görüyoruz. Bunun tersine çevrilebilir mi, hatta kurgusal bir ölüm mü olduğunu bilmiyoruz, ancak Lockley’in çizgi romanlardan kopmuş bir karakter olduğunu biliyoruz. Tarihsel olarak, Moon knight en şiddetlisi olarak tasvir edilmiştir. Ancak Lockley ve Spector/Grant arasındaki iç savaşı anlatan ikinci sezonu rahatlıkla görebilirsiniz. Nihai Spector/Grant’ın artık Moon knight olmadığına inanmasına rağmen, üçlünün hala Khonshu’ya borçlu olduğunu düşünmeniz gerekecek. Bu arada, dizinin finalinde Mısırlı süper kahraman Layla’nın yer aldığı May Calamawy’nin Scarlet Scarab’ını daha fazla görmek isteriz. Ne olursa olsun, Isaac’in MCU’ya dönmesi için Marvel Tanrılarına dua ediyor olacağız :).

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Moon knight 6. Bölüm Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnto the night 3. sezon ne zaman


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER