Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Moon knight 6. Bölüm Çıkış Tarihi Ne Zaman Yayınlanacak?

Moon knight 6 Bölüm Çıkış Tarihi Ne Zaman? Moon Knight 6. Bölüm’ü artık Disney Plus’ta çevrimiçi izleyebilirsiniz. Biz izledik çünkü geçen hafta Steven’ın kötü sonunu gördük. Bunların hepsini aşağıda açıklayacağız, bu yüzden finale geçmeden önce geçen haftanın bölümlerini izlediğinizden emin olun. Moon Knight’ın sondan bir önceki bölümü, Steven’a ne olduğunu öğrendiğimizde en iyisiydi. Taweret’in gemisindeki bir tür geri dönüşten öğrendikleri gibi, Mark ve Steven’ın ruhları (muhtemelen.) Steven’ın bilmediği şeyler yüzünden gerçeğin kanatlarıyla dengede değildir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Sonic Prime Çıkış tarihi


Moon knight 6. Bölüm Konusu

Mark’ın çocukluğunun, küçük kardeşi Randall’ın beklenmedik ölümünü. Annesinin taciz edici davranışlarını nasıl içerdiğini gördükten sonra, Steven, onun gerçekten var olmadığını fark eder. Mark’ın duvarındaki Indiana Jones benzeri posterde, Dr. Max Spector’un erkek kardeşinin bir mağarada ölümüyle uğraşırken. Steven Grant’in tavrını benimsediğinde ortaya çıkan dissosiyatif kimlik bozukluğu olan Steven Grant adlı bir karaktere sahiptir. Ama Harrow’u durdurmak için Osiris Kapısı’na ve üst dünyaya giderken, bilgi ve kıçı tekmeleme tutkusu olan Jack Lockley var. Sonra Steven tekneden düştü, Mark yardım için çığlık attı ve terazi dengelendi. Steven ölü gibi görünüyor….


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnto the night 3. sezon ne zaman


Moon knight 6 Bölüm Çıkış Tarihi

  • Moon Knight bölüm 1: 30 Mart
  • Moon Knight 2. Bölüm : 6 Nisan
  • Moon Knight 3. Bölüm : 13 Nisan
  • Moon Knight 4. bölüm : 20 Nisan
  • Ay Şövalyesi 5. bölüm : 27 Nisan
  • Moon Knight 6. Bölüm: 4 Mayıs
Moon knight 6. Bölüm Ne zaman4 mayıs 2022
Moon knight 6. Bölüm Ne zaman

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Moon knight 6. Bölüm Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: 365 Days 3 Çıkış Tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER