Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Netflix En iyi 5 Anime: Şu anda izlenebilecek animeler Nelerdir?

Netflix En iyi 5 Anime dizileri nelerdir? Netflix’in animasyona devam eden yatırımı son birkaç yılda sonuç verdi. Yalnızca son hafızanın en popüler ve ikonik anime dizilerinden bazılarını bir araya getirmekle kalmıyor. Aynı zamanda dizinin gelişme durumunu pekiştiren birçok etkileyici orijinal animasyon çalışmasını da bir araya getiriyor.

platform. -Medyadan akış hizmetine. Bilim kurgu, fantezi, hayat komedisi, mecha, aksiyon ve daha fazla alt tür dahil. 100’den Fazla oyun arasından seçim yapabileceğiniz, ruh halinize uyan uygun bir animasyon hiç bu kadar erişilebilir değildi. Ve aynı anda kolay olmamıştı. Şu anda izlenebilecek diziler arasında sizler için en iyi seçimleri yaptığımıza kesinlikle hemfikir olacağız.

netflix en iyi anime kataloğunu dikkatlice okuyarak, artık Netflix’te oynatılabilen en iyi 5 anime eserinin bir listesini derledik. Şu an izlenebilecek anime dizilerine kadar, platformun sağlaması gereken en iyi anime dizileri burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Arcane 2. Sezonu


Netflix En iyi 5 Anime

AGGRETSUKO

Netflix’in orijinal animasyon komedisi AGGRETSUKO, bir Japon ticaret şirketinin muhasebe departmanında çalışan 25 yaşındaki antropomorfik kırmızı panda Retsuko’nun hikayesini anlatıyor. Minnettar çalışması, otoriter patronu ve cimri aşk hayatı yüzünden hüsrana uğrayan RETSUKO. Bin yıllık öfkesini bildiği tek yolla ifade etti: Death metal karaoke aracılığıyla.

Sonunda, Rezi’nin acısı ve işten çıktıktan sonraki aktivitelere dair bilgisi kariyerini ele geçirdi. Red Panda’yı hayattan ne istediğini ve kim olduğunu anlamaya çalışırken bir dizi anlamlı ifşaat yaşamaya ve değişmeye zorladı. Bu tür bir hayat kurmak tuhaf, ilginç ve çok cana yakın, o Agretsukoanime’nin Bojack Horseman’a cevabı. Üç sezonluk 15 dakikalık bölüm ve dördüncü bölüm Aralık ayında gösterime girecek. Henüz izlemediyseniz, Aggretsuko ile ilgili tüm yaygarayı öğrenmek ve anlamak için en iyi zaman şimdi.

  • Netflix En iyi 5 Anime dizisinin 1. seçilmiş listemizde bulunmaktadır.

BEASTARS

BEASTARS “, bir tavşanla seks yapmak isteyen ancak tavşanı yutacağından endişelenen bir kurdun hikayesini anlatıyor. Bence bu ergenlik için bir metafor. Belki kampüsteki cinsel şiddeti gözlemlemek için büyüteç tutuyordur. Veya hızla değişen normlar nedeniyle ebeveynlerini ayıran bir genç neslin olgun hikayesi olabilir. Açıkçası, artık ne olduğu umurumda değil.

CAROLE & TUESDAY

Cowboy Bebop tarafından yönetilen ve animasyon stüdyosu Bones (My Hero Academy) tarafından üretilen “CAROLE & TUESDAY“. Watanabe’nin kariyerindeki en kalıcı tutkularından birine odaklanan canlı bir drama: müzik. Uzak bir gelecekte geçen bu animasyon, dönüştürülmüş bir Mars’ta tamamen farklı geçmişlere sahip iki kızın hikayesini anlatıyor. Salı günü, Simmons ve Carol Stanley, ortak müzisyen oldular. Hayal edin ve bir araya gelin.

COWBOY BEBOP

Shinichiro Watanabe’den bahsetmişken, Sunrise tarafından üretilen 1998 bilim kurgu western black anime Cowboy Bebop. Birçok kişi tarafından şimdiye kadarki en tipik anime serilerinden biri olarak kabul ediliyor. Dizi 2071’de geçiyor ve dört kişinin hikayesini anlatıyor. Spike Spiegel, Jet Black, Faye Valentine ve suçluları avlayan ve güneş sisteminde dolaşırken ödülleri kovalayan “radikal” Edward.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Arcane 2. Sezon Ne Zaman


DEMON SLAYER: KIMETSU NO YAIBA

Gotouge’nin eleştirmenlerce beğenilen manga serisinden uyarlanan “Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba”. 2019’da piyasaya sürülmesinden bu yana, hızla “My Hero Academia” ve “Naruto” ile eşdeğer bir anime gücü haline geldi. Bu animasyon, hikayeyi Japonya’daki Taisho döneminin arka planıyla anlatıyor. Kamado Tanjiro, bir iblis avcısı olmak için eğitilmiş. Kız kardeşi Nezuko için bir tedavi aramaktadır. Başkalarının hayatını alan bir saldırıdan sonra nasıl yarı iblis melezine dönüştüğünü anlatan iyi kalpli küçük bir çocuktur.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Netflix En iyi Anime sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Arcane kaç bölüm


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER