Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Bilgisayarda Ne kadar Yer Kaplar? Pc Kapladığı Alan

Valorant Bilgisayarda Ne kadar Yer Kaplar? Boyut olarak Valorant Pc de Kapladığı Alan Oldukça Merak ediliyor. Normal şartlarda Oyunun Sistem Gereksinimleri Zaten Bilindik bir Konu. Ama Söz konusu güncellemeler olduğunda sürekli olarak artış gösteriyor. “Valorant” Dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan büyük ilgi gördü. Çeşitli Silah oyunu topluluklarından oyuncuları başarılı bir şekilde kendine çekti. Bu nedenle hayran kitlesini daha da genişletti. Oyunlarda, Oyuncuların çoğu silah oyunu oynamak için çok fazla Bilgisayar alanı kapladığını düşünüyor. Bu nedenle, hangi oyunların tutulmaya değer olduğu ve hangilerinin onlar için uygun olmadığı oyuncuya bağlıdır.

Bu makale size bir kişinin Valorant Bilgisayarda Kapladığı Alan hakkında kısa bir fikir verecektir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Spectrum Skini Serisi


Valorant Bilgisayarda Ne kadar Yer Kaplar?

Valorant Bilgisayarda Ne kadar Yer Kaplar
Valorant Bilgisayarda Ne kadar Yer Kaplar

Valorant Pc de Kapladığı Alan indirmek için oyuncuların önce oyun web sitesinde sağlanan kurulum dosyası aracılığıyla Riot oyun istemcisini indirmesi gerekir. Tüm Riot oyun istemcisinin indirme boyutu 179 megabayttır. Riot Game Client’ı kurduktan sonra istemci, hile karşıtı Riot Vanguard indirir. Aynı zamanda ana oyunun kendisi gibi Valorant’ın ihtiyaç duyduğu tüm dosyaları indirecektir.

Valorant Pc de Kapladığı Alan Ne Kadardır?

Yüklemeden önceki toplam indirme paketi boyutu yaklaşık 8 GB’de tutulur. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra oyun nihayet PC’ye yüklenir. Bölüm 3 ve Bölüm 2 güncellemesinden sonra oyun 19 GB yer kaplıyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Spectrum Skini Ne Zaman Gelecek


Valorant Bilgisayarda Kapladığı Alan Bilgisayarımıza Zarar Verir mi?

Kesinlikle Böyle bir fikre aldırış vermeyiniz. Yeterli Sistem gereksinimlerini karşılayan Oyuncuların Bilgisayarlarında bir sıkıntıya rast gelmemiştir. Haliyle donma, gecikme gibi problemler olmayacağı için hiç bir şekilde Valorant Bilgisayarda Kapladığı Alan Sizlere Zarar vermeyecektir.

Not: Eğer Oyunun resmi İndirme Yöneticisini Kullanmaz iseniz. Bilgisayarınıza Dosyalar zarar verebilmektedir. Bu Sebep ile Oyunu indirmek için 2. taraf web adreslerini kesinlikle tercih etmeyiniz.

Valorant Pc de Ne kadar Yer Kaplar?

Valorant Bilgisayarda Ne kadar Yer Kaplar? 19 GB

En yüksek boyut, oyun paketten kurulduğunda, kurulumdaki tüm dosyalar işlemde açılacaktır. Bu nedenle, Bölüm 3 ve kısım 2’ye yapılan son güncellemeden sonra Valorant artık toplam 19 GB yer kaplıyor. Valorant’a daha fazla güncelleme geldikçe oyun boyutu giderek artacaktır. Çok fazla PC işlevi gerektirmeyen oyunlar için Valorant, oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için belirli bir miktarda depolama alanına ihtiyaç duyar. Bu nedenle, şimdi Valorant oynamak için yaklaşık 20 GB alana sahip olmak herhangi bir oyuncu için yeterli olacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Pc de Ne kadar Yer Kaplar? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Fracture haritası özellikleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER