Android için PUBG Mobile Lite: Son Sürümü, Sistem Gereksinimleri, 29. sezonu

Android için PUBG Mobile Lite
Android için PUBG Mobile Lite

Android için PUBG Mobile Lite: PUBG Mobile’ın başarısının ardından geliştirici, PUBG Mobile Lite Son Sürüm Android versiyonuna güncelleme geldi. İki yıl önce “PUBG Mobile Lite” adlı oyunun akıcı bir versiyonunu yayınladı. Popülaritesi hızla arttı ve mobil platformlardaki en ünlü battle royale oyunlarından biri haline geldi. Birkaç ayda bir oyun için yeni güncellemeler yayınlanır, hatalar giderilir ve yeni özellikler eklenir.

Oyuncular, Google Play mağazası aracılığıyla cihazlarına indirebilir veya resmi PUBG Mobile Lite web sitesindeki yaygın APK dosyalarını kullanabilir. İşte oyuncuların bilmesi gereken tüm bilgiler. Bu makale Aynı zamanda sizlere PUBG Mobile Lite 29. sezon için Sistem Gereksinimleri ve diğer tüm bilgileri sunacaktır.


Android için PUBG Mobile Lite
Android için PUBG Mobile Lite

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri: Yeni oyun modu Resistance


Android için PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Mobile Lite’ın Google Play Store sayfasında geliştirici, oyunun dosya boyutunun kullanıcının cihazına göre değişeceğini belirtmişti. PUBG Mobile Lite Son Sürüm Android, versiyonunda oyuncular 600-750 MB arasında olmasını bekleyebilirler. Oyuncular ayrıca oyunun düzenli olarak ek yamalar indireceğini de unutmamalıdır.

PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri:

Resmi Tencent Oyun Desteği, PUBG Mobile Lite oynamak için aşağıdaki gereksinimlerden bahseder:

  • İşletim sistemi: Android 4.1 veya üzeri
  • RAM: 1GB (minimum) veya üzeri

Adım 1: Google Play Store uygulamasını başlatmaları ve PUBG Mobile Lite’ı aramaları gerekiyor. Oyuncular ayrıca Play Store sayfasını ziyaret etmek için bu bağlantıyı kullanabilir.

Adım 2: Ardından, PUBG Mobile Lite’ı cihazlarına indirmek için “Yükle” düğmesine tıklamaları gerekir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 1.6 güncellemesi çıkış tarihi ve özellikleri


PUBG Mobile Lite 29. sezon

PUBG Mobile Lite Sezon 28 kazananlarının biletleri şu anda üretiliyor. Sizi bekleyen birçok ödül var. Ancak devam eden sezon bu ay sona erecek ve PUBG Mobile Lite 29. sezon 1 Ekim’de başlayacak. Yeni sezonda yeni bir dizi ödül eklenecek. Kullanıcılar, MÖ 280 ve 800 için ücretli Elite Upgrade ve Elite Upgrade Plus sürümleri satın alacak. Oyuncular yukarıdaki videodaki boşlukları görebilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Android için PUBG Mobile Lite? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizide Okuyunuz: En iyi Pubg Mobile Grafik Ayarları FPS Arttırmak için gerekenler